Wpis z mikrobloga

Niektórzy użytkownicy tagu mają błędne pojęcie o tym, jak oni sami nazywają "kółku wzajemnej adoracji" za które uważają userów, którym Sławek rozsyłał pierwszym nagranie z lasu. Ja #!$%@?, wy się doszukujecie głębszej ideologii w tak błahej sprawie - ja po prostu napisałem komentarz z prośbą o wysłanie i mi wysłał, ot cała tajemnica foliarze.

A jeszcze co do całej sprawy - ruszcie tymi swoimi mózgownicami, które wypaliła Wam szkolna, bo niektórzy to już całkiem stracili zdolność do logicznego myślenia. Myślicie że dlaczego Sławek nie chciał tego upublicznić dla wszystkich? Przez konfidentów, którzy nawet takiego złotego redaktora jak Fiodor potrafili #!$%@?ć. Ja #!$%@?, gdyby nie Sławek to nigdy byśmy takiego nagrania nie dostali, wystarczyło poprosić pod postem u niego o przesłanie a nie robić aferę. Nie potraficie dochowywać dyskrecji, jak Sławek zostanie #!$%@? to nie daj boże żeby pan R. tylko tego #!$%@? nie przejął, bo będzie #!$%@? całkowita klęska.
#kononowicz #patostreamy
  • 9
@mirekzwirek8: sam rusz mózgownica. To. Sławek jest tym konfidentem co pozbył się Fiodora.
A drugie ile można tłumaczyć takim jak ty. Mówisz nie chciał by było publiczne oraz napisałem by wysłał to mi wysłał i że nie jesteś nikim wyjątkowym... Litości. Czyli skoro wystarczyło tylko poprosić i masz.. Ale tajemnica... Nie wiem i ty o wyzartych kosztach mówisz? Mirek litości
@Docent_nauk: dlatego nie ufam już sławkowi bo zwyczajnie kłamie. Zarzekał się, że nie sponsoruje meneli a już o laptopach czy kamerkach, internecie to zapomina. Przypomina mu się właśnie jak ktoś wytknie mu to. Idealny przykład jego chciwości i fałszywych intencji jest na nagraniu nacpanego majora, gdzie sławek mówi żeby major nie wracał do domu mimo panującego 10 stopniowego mrozu i 3 dniowej absencji bo W DOMU SA INNI REDAKTORZY.
@mirekzwirek8: a w jakim sądzie mam ci dowody przedłożyć Mirek kto będzie je opiniowal? Ty?
Przecież dla ciebie tajemnica jest coś o co wystarczy że anonim poprosi. Ty podstawowych pojęć nie znasz a chcesz by ci ktoś tłumaczył uniwersum? Jak się głową nie rusza to się nie rusza i nie ma na to ratunku nawet to aluminium ci nie pomoze