Wpis z mikrobloga

@PePeHa: Chodzi mi o portal, który jest lub ma szansę być alternatywą dla BlaBlaCar, bo ten staje się coraz droższy i coraz bardziej irytujący.
@Bigs: Cena od dłuższego czasu się nie zmieniła.

Nie ma konkurencji, bo być nie może - z różnych względów to nie zadziała dla wielu graczy. Możesz próbować szukać na facebooku na grupach. No i na forach - jeśli chodzi o podróże zagranicze, to jeszcze powinny działać fora emigrantów.
@mossak: z jakich powodów na przykład?

W Blabla irytuje mnie to, że np. nie mogę zmienić trasy bez dodania ekstra przystanku, a jak dodam ten przystanek to muszę odpowiadać od razu ludziom, którzy na tej trasie chcą jechać. Dodatkowo, ostatnio również ten idiotyczny portal sam zaczął mi dodawać przystanki w charakterystycznych miejscach. Np. Jadę Wrocław-Kielce i muszę zjechać z A1 w Piotrkowie i portal pokazuje moje oferty też ludziom z Piotrkowa,
@Bigs: te przystanki są opcyjne, możesz odmówić. Ale jeśli chodzi o eliminowanie przystanków, to mnie też to irytuje - ale będą to musieli zrobić, jeśli chcą wystartowac biznes autobusowy - bo w przejazdach autobusowych muszą mieć możliwość blokowania rezerwacji na wskazanych segmentach.

A jeśli chodzi o to, że konkurencji tu być nie może - żeby BlaBlaCar czy jakikolwiek inny tego typu portal działał, musi mieć płynność po dwóch stronach - zarówno