Wpis z mikrobloga

I po Igrzyskach.. Niestety. I teraz mam pytanie do Was :) Ktoś mówi: "Igrzyska w Londynie 2012". Co Wam przychodzi na myśl (oprócz medali Polaków)? Jeśli chodzi o mnie, to:

- śmiech Tomka Majewskiego po zdobyciu złota

- straszne kurtki Rosjan

- wpadki sędziowskie

- piękna ceremonia otwarcia i "party" na zamknięcie

- PROKTYL END GAMYL Z DUMĄ WSPIERAMY MAMY

- świetna postawa Węgrów oraz gospodarzy - Brytyjczyków

- płacząca Koreanka na brzegu pomostu dla szermierzy "Na brzegu planszy usiadłam i płakałam"

- wpadki TVP, dziwni goście w studio

- Jaś Fasola na ceremonii otwarcia

to pierwsze co mi się nasuwa na myśl po tych Igrzyskach, tak na szybko. Czekam na RIO!

@parachutes @footix @stekelenburg @poznaniak @choleryk i inne wykopki igrzyskowe ;)

#io2012 #sport
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateuszo: Mi ta olimpiada będzie kojarzyć się z ogromną liczbą sędziowskich pomyłek, wpadek i wypaczeń; z ogromną ilością reklam oraz tragiczną organizacją tvp; ze spektakularnymi porażkami naszych sportowców, którzy zostali nazwani przez media lub przez samych siebie "faworytami".
  • Odpowiedz
@mateuszo: Mnie tradycyjnie irytowały prezenterki, Babiarz i prezenterzy. Zapamiętam na pewno ceremonie, które były kosmiczne i Jasia Fasolę. Sportowo interesowała mnie tylko Radwańska i siatkarze. Zawiedli. W sumie oglądałem IO tylko przez kilka godzin. Jeszcze zapamiętam, że byliśmy na 2 miejscu w klasyfikacji medalowej po pierwszej dyscyplinie. Fajnie strzelała ta dziewczyna i w ogóle sprawiała wrażenie sympatycznej osoby.
  • Odpowiedz