Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie zrobili się tacy wrażliwi? Nic już nie można powiedzieć, bo zaraz odezwie się ława oburzonych

uuuu ale co cie obchodzi jak ktoś się ubiera


Niech się każdy nosi jak chce, przecież nikt mu nie zabrania i nikomu nic do tego. Co nie oznacza, że nie można mieć na dany temat jakichś odczuć czy opinii i wyrażać ich na mirko. Do tego jest ten portal - do pisania o pierdołach, wrzucania śmiesznych obrazków i, od niedawna, ciepłych placków. Niektórzy tak się boją wyrażania opinii, że gdyby ktoś tu wrzucił zdjęcie kogoś wysmarowanego gównem, to by powiedzieli, że może on ma takie poczucie estetyki i tak mu wygodnie, a w ogóle to nie znasz - nie oceniaj. Ten dzisiejszy nonjudgmentalism mnie rozbraja.


#przemyslenia #takaprawda
L.....k - Dlaczego ludzie zrobili się tacy wrażliwi? Nic już nie można powiedzieć, bo...

źródło: comment_3ioh8Rqt7qFHKsicqntjqoaJhdWrWRCL.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@prosiaczek: @LeQuack:

I tak, śmieszą mnie takie spodnie, czuję zarzenowanie lumberseksualistami, brodaczy uważam za dziwnych, tatuaże kojarzą mi się z patologią..


To jest nomalne, że każdy ma inny gust i różne rzeczy mu się podobają lub nie. Problem w tym, że narzekanie na dziury w spodniach najczęściej poprzedzone jest starczym zrzędzeniem jak to powyżej i dopisywaniem jakiejś ideologii do zwykłych spodni. Gdy czytam takie wpisy zawsze mam przed oczami skrzyżowanie
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Mnie zawsze #!$%@?, gdy jest zimna pogoda i widzę takich ludzi z dziurami/krótkimi spodniami/skarpetkami/butami i paradują na chłodzie.
Niektóre kobiety (KOBIETY XDDDD) widzę, że czasem ubiorą rajstopy i #!$%@? siateczkę jak szynka, mimo że temperatura jest gdzieś koło 6C XD
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia no ok. Tylko zauważ.
1.Post był napisany żartobliwie. Lenny face użyty. Sposób sformułowania też żartobliwy.
2. Sam dałem zdjęcie swoich butów pod tym tematem, za co zostałem zjechany..i jedziemy do punktu numer 3.
3. Jestem brzydki, mam nadwagę, łysienie plackowate i wiele innych fizycznych wad, które widać na pierwszy rzut oka. Ale wiesz co? Po straceniu włosów przez stres, przestałem się tym przejmować...co prawda, nie do końca, zawsze coś uszczypnie. Ale
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Taaa, raz o godzinie około 18 widziałem młodą dziewczynę w takim wdzianku jak prostytutka z vice city.
Siateczka na nogach, jakaś queer torebka i pomalowała jak na gody w krainie trans-former-sów

Oczywiście jak komuś powiedziałem w opinii własnej, że wyglądała jak dziwka to oburzenie XD

Ja się boję, że teraz w sumie łatwo jest posegregować ludzi.
Kobieta? Instagram? Maluje się jak #!$%@?? Ma poglądy typowe dla normika/NPC?
Prosta sprawa, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LeQuack:

może on ma takie poczucie estetyki i tak mu wygodnie, a w ogóle to nie znasz - nie oceniaj. Ten dzisiejszy nonjudgmentalism mnie rozbraja.

Dokładnie to. To już w liceum na polskim było, że to kim jesteśmy jest wypadkową dwóch czynników. Tego co sami o sobie myślimy oraz tego jak nas postrzega otaczające społeczeństwo.
Te czopki od relatywizmu kulturowego "nie znasz nie oceniaj" nie dość, że nie mają racji, to
  • Odpowiedz
@prosiaczek ja kiedyś naskrobalam wpis o jakichś loszkach, które w imię mody mroziły sobie kostki i kolana w środku zimy, kiedy mieliśmy temperatury grubo na minusie, a dookoła śnieg. Większość stanęła za przykrotkimi i podziurawionymi spodniami murem, a nawet niektórzy stwierdzili, że takim osobom nie jest zimno mimo sinych kostek i kolan. Moda robi ludziom sito z mózgu ( )
A dziur w spodniach nie mamy prawa
  • Odpowiedz
@LeQuack: niestety, ale na wykopie nie możesz mieć swojego zdania. Śmieszne jest, że nawet na tak błahy temat jak spodnei nei można sie wypowiedzieć, bo zleci się banda idiotów zakazująca jakiejkolwiek dyskusji na tematy estetyczne HURR DURR KAZDY NOSI CO CHE ZAMKNIJ SIE ZALOSNY WYKOPKU PEWNIE NOSISZ BUTY Z CCC
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Myślisz że interesuję się potajemnie rajstopami? xD
Po prostu stwierdzam, że niektóre się ubierają jak do ekspozycji w zoo, a nie normalnym społeczeństwie.
Rozumiem striptizerkę w las vegas, ale jak ktoś tak chodzi po ulicy to ma #!$%@? w głowie.
  • Odpowiedz