Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie zrobili się tacy wrażliwi? Nic już nie można powiedzieć, bo zaraz odezwie się ława oburzonych

uuuu ale co cie obchodzi jak ktoś się ubiera


Niech się każdy nosi jak chce, przecież nikt mu nie zabrania i nikomu nic do tego. Co nie oznacza, że nie można mieć na dany temat jakichś odczuć czy opinii i wyrażać ich na mirko. Do tego jest ten portal - do pisania o pierdołach, wrzucania śmiesznych obrazków i, od niedawna, ciepłych placków. Niektórzy tak się boją wyrażania opinii, że gdyby ktoś tu wrzucił zdjęcie kogoś wysmarowanego gównem, to by powiedzieli, że może on ma takie poczucie estetyki i tak mu wygodnie, a w ogóle to nie znasz - nie oceniaj. Ten dzisiejszy nonjudgmentalism mnie rozbraja.


#przemyslenia #takaprawda
L.....k - Dlaczego ludzie zrobili się tacy wrażliwi? Nic już nie można powiedzieć, bo...

źródło: comment_3ioh8Rqt7qFHKsicqntjqoaJhdWrWRCL.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Co nie oznacza, że nie można mieć na dany temat jakichś odczuć czy opinii i wyrażać ich na mirko. Do tego jest ten portal - do pisania o pierdołach


@LeQuack: Yep. I też uważam że te gacie są żalosne. Chce, to niech chodzi - ja mogę uważać że są wieśniackie i podzielić się tą opinią na mirko. A cała reszta obrażonych mośków może się na ten temat wypowiedzieć. Chyba że akurat
  • Odpowiedz
@LeQuack Ta moda na dziury w spodniach, za krótkie spodnie odsłaniające kostki i inne jest zwyczajnie #!$%@? i wygląda to słabo. Zgadzam się z OPem, nie wolno tu nic napisać co wyśmiewa czyjś ubiór bo odzywa się #!$%@? ława oburzonych wrażliwców na krzywdę opinii randomowych ludzi z internetu.

Tfu na was, życie was zje.
  • Odpowiedz
@LeQuack No cóż..
Najfajniejsze jest to, że na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami, każdy jedzie po każdym. No ale z hipsterskich dziur w spodniach (swoją drogą robią się co sezon coraz większe) pośmiać się nie wolno. Zupełnie jakby to ich osobiście zabolało... Ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak, śmieszą mnie takie spodnie, czuję zarzenowanie lumberseksualistami, brodaczy uważam za dziwnych, tatuaże kojarzą mi się z patologią.. że
  • Odpowiedz
@LeQuack: Dobra rozmowa sie tu w watku wywiazala. Doslownie 3 dni temu bylem w sklepie kupic Jinsy obszedlem wszystkie sklepy zeby znalezc jednolite, niebieskie, bez dziur i udawanego wytarcia. I co? I takich spodni sie nie da kupic. Albo dziury albo nowe, a wytarte nosz #!$%@?. Zlote a skromne.

Z dupy moda
  • Odpowiedz
@LeQuack: To skoro tak uważacie za bardzo żałosne to podjedźcie i tej osobie to powiedzcie, a nie zdjęcie z przyczajki i narzekanie w internecie

Jakby tak każdy się wypowiadał co mu nie pasuje i o to bóldupił to by nikt z domu nie wychodził bo każdego coś #!$%@?. Dajcie ludziom żyć jak im się podoba zamiast płakać jak internetowa straż ulicznej mody

I tak samo jak wam się nie podobają dziury
  • Odpowiedz
Ta moda na dziury w spodniach, za krótkie spodnie odsłaniające kostki i inne jest zwyczajnie #!$%@? i wygląda to słabo.


@MyPhilosophy: temat zamknięty, trzeba tylko podesłać ten post producentom i skończyć tę farsę :) niech się tylko dowiedzą
  • Odpowiedz