Wpis z mikrobloga

@muchabzz: trudno powiedzieć co masz dokładnie na myśli. Każda luma szczególnie w diverach Seiko i Orient (Ray, Mako) jest bardzo jasna na początku i "blednie" po kilkunastu minutach. Natomiast w ciągu nocy luma jest na tyle jasna, że można spokojnie odczytać godzinę przez kilka godzin (większość nocy).
  • Odpowiedz
  • 0
@MMM22 powiem Ci l szczerze, że trochę się zawiodłem. Tzn. Jeśli chodzi o hardware to klasa, podobnie jak a3p, ale nie można spersonalizowane aż tak jak starszego, w zasadzie możesz np tylko 4 ekrany w trybie treningu, chyba że takie jak producent wymyślił to 6 ( w tym jeden nawigacja). To mnie bardzo zniechęca. Poza tym spoko. Ale zegarki 5x tańsze też są spoko niektóre ;p no i przez dotyk trochę
  • Odpowiedz
  • 0
@MMM22 ani tak ani tak. Powystawowa okazja na allegro. ;) jak zsynchronizowalem go na movescount to wrzucilo dwa treningi jakiegoś Francuza z stycznia, a datę produkcji ma 45tyg2018 wdg nr seryjnego więc prawie nówka
  • Odpowiedz
  • 0
@MMM22 ani tak ani tak. Powystawowa okazja na allegro. ;) jak zsynchronizowalem go na movescount to wrzucilo dwa treningi jakiegoś Francuza z stycznia, a datę produkcji ma 45tyg2018 wdg nr seryjnego więc prawie nówka
  • Odpowiedz
  • 1
@Rumeq bo zniżka pracownicza to 50% detalu, wiec pytanko czy kupiłeś z lepszą cena ;-)

@MMM22

Nie, ale z podobną. 1250zl. Chociaż to w sumie połowę ceny producenta. Nie pracuje w suunto ;p jestem biednym technikiem scenicznym ;p

Ogólnie, to kupując a3peak byłem dużo bardziej zafascynowany niż kupując 9.
  • Odpowiedz