Wpis z mikrobloga

#drogipamietniczku #cieszmysiezmalychrzeczy

#chwalesie :-) rowerem #biker w #bialystok się dziś przejechałem

Pierwszy rower od kilkunastu wypożyczeń do którego stanu technicznego nie miałem zastrzeżeń. Aż do #nextbike pochwałę i podziękowania wysłałem (jeśli ten wpis uznać za pochwałę, to ta jest druga). A to wiecznie: niedpopompowane/krzywe koła, suchy łańcuch, braki w wyposażeniu, uszkodzenia uniemożliwiające jazdę, sztyca siodełka z blokadą obrzydzającą jazdę wysokim osobom. I niesamowicie pyskaci i wkurzający serwisanci którzy mielą jęzorem zamiast zająć sie swoją robotą. Ale dobra, dość, to nie #gorzkiezale

Dobrego dnia!
  • 8
@sultanomariano: kuźwa. nie strasz.
wprawdzie wczoraj wyszło mi jakieś 37h na nogach bez (istotnego) spania, z czego większość w robocie i nocny kurs tyrem (standartowo 600km/12h), a potem warsztat :P ale chyba już się wyspałem. Więc jestem niemal pewny, że wciąż jestem w białymstoku :)

@totalski ilekroć jeżdżę tym gównem, to albo coś zgrzyta, albo przerzutki nie działają, albo stacja w ogóle nie działa, albo nie da się wypiąć albo wpiąć roweru... No gówno straszne, unikam jak mogę, zwłaszcza że nie mają całodobowej infolinii
@sultanomariano: jak bym swoje przeboje z zeszłego sezonu czytał. dlatego taka radość że pierwszy w tym roku i tak pozytywne zaskoczenie. może faktycznie przez zimę doprowadzili te rowery do ładu? Ciekawe na jak długo. Bo że był syf to niestety zgadza się. Jak by jeszcze pryskatych hómanistów wypiepszyli ze stanowiska serwisanta,a zatrudnili kogoś z pasją do rowerów i pojęciem o jeździe nimi i mechanice. Ech. Idę szukać salonu Ery (#pdk)
@totalski: majac ponad 1200 wypozyczen na koncie od 2014 roku to ja sobie chwale ogolnie BKR.

Co mnie irytuje np: na dojkach kolo plazy zostal tylko jeden rower i teraz kilka opcji

- okazuje, ze to trup
- elektrozamek nie chce za cholere puscic
- jakis ynteligent dodatkowo dla beki linka zabezpieczyl ()
- stacja sie zawiesila na logo ,,NEXTBIKE"
- ten komunikat w apce
majac ponad 1200 wypozyczen na koncie


jak to policzyć, bo na piechotę mi się nie chce?

od 2014 roku


2015 i dawno już się nauczyłem, ze jak aplikacja pokazuje ze na popularnej stacji sa 1-3 rowery, to nie ma tam po co isc bo jeden bedzie bez powietrza, drugi bez łancucha, trzeci z korbą i pedałem w koszyku

to ja sobie chwale ogolnie BKR.


Chwalić ze jest czym pojechać na niezobowiązujący spacerek
@totalski: a chcialem sprawdzic ile mi na koncie zostalo i podalo 9 zl to i cala historie z ciekawosci skopiowalem wpierw do notatnika, a potem w excelu obrobilem dane.

1,70m i chyba wszystkimi mozliwymi rowerami smigam bez problemu na rozne wariackie sposoby ;)

Taxi nie jezdze, a wlasnie BKR traktuje jako ratunek kiedy BKM zawodzi (spoznia sie) lub nie chce mi sie isc.

Ja i rekreacja raz na jakis czas, no