Wpis z mikrobloga

@KrolWlosowzNosa: No przed ogrodnikami nie ma sensu sadzić. Moja rodzina już wysadziła kilka dni temu, i do szklarni i w grunt pod włóknine, życze im powodzenia z całego serca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co widziałem te pod włókniną już ledwo żyją. Jak sie człowiek spieszy...
@powsinogaszszlaja: @Niewiemja: Dodam jeszcze, że od kilku lat nie sieje nawet marchewki, fasoli, kopru czy rzodkiewki przed końcem kwietnia. Mimo, że jest ciepło, to chłodne noce sprawiają, że grunt jest zimny. Zauważyłem, że te wysiane poczatkiem mają doganiały spokojnie warzywa posiane dwa tygodnie wcześniej. Cierpliwość wskazana, chociaż reka się rwie do grzebingu w glinie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja owinięta morela niestety nie zaowocuje


@powsinogaszszlaja: Nie stosujesz przy takich drzewach metody z folią i żarówką? Ktoś mi tu na wykopie pisał, że jak mają być przymrozki to nakrywa folią i podłącza pod nią żarówke 100w
Zauważyłem, że te wysiane poczatkiem mają doganiały spokojnie warzywa posiane dwa tygodnie wcześniej


@KrolWlosowzNosa: Czyli moje lenistwo nie jest takie złe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rodzina sie ze mnie naśmiewa, że ze mnie dupa nie ogrodnik bo jeszcze prawie nic nie mam wysiane ( ͡° ͜ʖ ͡°)