Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki. Miał ktoś doczynienia z perfumami w olejku Nabeel - Macho man? Przypadkiem na nie trafiłem przeglądając fragre. Ponoć bardzo podobne do tuscan leather a kosztują śmieszne 20 parę ziko za 6ml roll on. Nie znam tf tuscan leather a za la yuqawam nie zabule jak za zboże.
https://www.fragrantica.com/perfume/Nabeel/Macho-Man-41473.html

#perfumy
mekekeke - Cześć wykopki. Miał ktoś doczynienia z perfumami w olejku Nabeel - Macho m...

źródło: comment_uh8v9wgqskp36CXJrCV0W0n40VNa29St.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekekeke: Podstawowa akcja to nic co kosztuje 20zł a nawet 100zł nie może być tej samej jakości co blendy TF.
Przykładowo dopiero alexandria która też nie jest tania dorównuje górnej półce, bo używają olejków, pewnie w połączeniu z syntetykami, bo też je wyczuwam.
Suma sumarum, zapach może i będzie podobny ale tak syntetyczny że wyżre Ci nos zamiast zostawić dobre wrażenie podobieństwa.
  • Odpowiedz
@mekekeke: mam odlewke TL od @fuKlanAdraHrepuS, kupiłem tez sobie flakon al haramain leather oudh
Przy teście ręką w rękę TF ma zdecydowanie lepszą trwałość (bez zaskoczenia). Zapachy są dla mnie podobne, nie identyczne. Tak bym powiedział 70% zgodności. Ale nie jestem żadnym ekspertem. To tylko moje wrażenie. Cenowo oczywiście wiadomo jak to wygląda ;)
  • Odpowiedz