Wpis z mikrobloga

@konserwix: w jakim sensie "typowo neuropkowe"? Że umiłowanie ojczyzny, poglądy wolnorynkowe, szacunek dla własności i wolności obywateli to niby neuropkowa postawa?
A że sprzeciwia się PiS? No słusznie, bo ten rząd to katastrofa dla Ojczyzny, więc obowiązkiem patrioty jest popierać działania, które są weń wymierzone.
@Pantokrator neuropki i umiłowanie ojczyzny, wolny rynek i szacunek do wolności? xD raczej z tego co zauważyłem to #!$%@? i uwielbienie do sierpa i młota... Z neuropy robi się komuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°) A sprzeciwiać się PiSowi należy z tym, że jest różnica między sprzeciwianiem się, a "sprzeciwianiem" na wzór ZNP i pana tfu broniarza, gdzie tylko cierpią na tym uczniowie. Protest polityczny i tyle.
@konserwix: ale ja ci opisuję kolegę @poro6niec któremu ty zarzuciłeś bycie "typowym neuropkiem". Więc wypadałoby chyba przeprosić?

A sprzeciwiać się PiSowi należy z tym, że jest różnica między sprzeciwianiem się, a "sprzeciwianiem" na wzór ZNP

Czyli jak się sprzeciwiał ZNP, że to złe sprzeciwianie?

gdzie tylko cierpią na tym uczniowie.

Mieli strajkować w wakacje? Poza tym - było dużo czasu na kompromis, ale rząd położył lachę na temacie.

Protest polityczny i
@AurenaZPolski: Popieram to że nauczyciele jeśli czują że mało zarabiają to powinni protestować, czy tak jest tego nie wiem. Tylko nie wiem czy strajk to odpowiednia forma zaprotestowania tego, w dodatku jeśli powiedzmy sobie otwarcie - bierze pod szantaż młodzież , matury, rady klasyfikacyjne i te sprawy - że mogą się nie odbyć.

Każdy strajk powinien mieć poparcie społeczne...z mojej opinii a przede wszystkim obiektywnej obserwacji wynika że stajk ma małe/
@Pantokrator ewidentne powiązania broniarza z kodem, schetyna itd. dlatego jest to protest polityczny, zależy jedynie na #!$%@? PiSowi kosztem uczniów niestety... Nikt nie neguje, że poziom polskiej oświaty jest delikatnie mówiąc kiepski, po prostu żal uczniów i to wkurza najbardziej.