Wpis z mikrobloga

@timek1119: To zależy przy jakim wzroście, mam znajomego, który też tyle ważył (potem schudł, ale teraz chyba znowu przybrał), ale był wysoki, wykształcony i myślę, że nie jedna by się nim zainteresowała. ;)
@astrodamus 195 cm. Próbowałem już kilka razy spalić trochę tkanki tłuszczowej, ale najbliższa siłownia oddalona o ponad 30 minut jazdy samochodem, a każde ćwiczenie obciążające stawy kolanowe kończy się przykładaniem lodu i leżeniem w łóżku.
@lijka @thecrew0 Tak jak napisałem wcześniej, wykonywanie ćwiczeń obciążające stawy kolanowe momentalnie objawia się ich bólem. Najbliższa siłownia oddalona o dobre 40 minut jazdy samochodem. Nie stać by mnie było na dojazd 3-4 razy w tygodniu. Poza tym zmarnowałbym mnóstwo wolnego czasu, który wolę poświęcać swoim pasjom.
@timek1119 Jeśli masz samochód to przecież nie problem jeździć :) Dużo Ci nie spali. Dlatego mówię Ci, ze dobry dietetyk i dobry trener dobiorą wszystko pod Ciebie. Są to ludzie, którzy znają się na takich rzeczach. Wystarczy ruszyć tyłek i mieć troszke kasy, bo jest to kosztowne niestety :)

Kolana Ci padają zapewne od wagi i ciężaru, który nosisz.
@timek1119 ale można też ćwiczyć w domu czy na świeżym powietrzu. A kolana mogą Cię boleć, bo dźwigają niemały ciężar..
Dieta też zrobi swoje
Jesteś w dobrej pozycji, gorzej jak ktoś ma 195 cm wzrostu i 60 kg