Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qbad89 wiesz ze pedofilia to podnieca ie się dzcmi u których nie rozwinęły się jeszcze typowe dla swojej Plci "cechy". Ta tutaj dziewczyna owszem jest młoda ale nie podchodzi pod pedofilie, ona ma spokojnie 15lat i pełno takich na basenie (wyjdź z domu) :}
  • Odpowiedz
  • 0
@WilkMorski chodzi na basen i fotografuje 10cio latki ktorym rosna cycki bo to wg niego normalne, a moderacja jeszcze zaplacze jak im ten portal zlikwiduja z zarzutami w prokuraturze, pierwszy moge zeznawac co tu mozna bylo ogladac
  • Odpowiedz
@RustyJames dla mnie też. Napewno nie jest to partnerka do życia. Ja mam 25lat i żonę "w zapleczu" więc się nie oglądam za takimi malolatami. Ale nie oszukujmy się... Takie się oruja po klubach jak idzie xd i to z gośćmi w okolicach 30. Na własne oczy widziałem takie sytuacje tyle, że ze względu na ostry makijaż i dziwkarskie ciuchy dałbyś im ok 20.

A sam osobiście mam zboczenie na punkcie
  • Odpowiedz
@Majkel94 oczywiście zawsze się znajdą takie. Tylko czy potem to je nie niszczy psychicznie? Dlatego to dla mnie zboczenie się interesować malolatami, nawet jakby były łatwe i chętne, bo one same nie wiedzą co robią. Jeszcze rozumiem jak sobie coś tam robią z chłopakami w ich wieku, ale stare dziady wykorzystujące malolaty to już jestem przeciw. Jednak dorosły facet zna konsekwencje swoich działań lepiej niż taka 15latka, więc myślę, że zawsze
  • Odpowiedz