Wpis z mikrobloga

  • 1168
Tak wygląda polski odcinek nowootwartego, rowerowego szlaku pienińskiego... Takie rzeczy coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że Polakom do zniszczenia własnego dziedzictwa nie są potrzebni ani Niemcy, ani Rosjanie, ani tym bardziej imigranci. Starcza im spokojnie własny brak myślenia i poczucie estetyki rodem z deptaku w Mielnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

##!$%@? #pieniny #rower #turystykarowerowa #velomalopolska #100latplanowaniawpolsce #estetyka i trochę #architektura plus #architekturakrajobrazu
starface - Tak wygląda polski odcinek nowootwartego, rowerowego szlaku pienińskiego.....

źródło: comment_Fu44jfEzImKANJfMWJbvzJeU4sK97Rlb.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@AmadiS: i w tą drogę powinni iść. Dobra geościeżka jest w Łęknicy. Mużaków i tamte okolice. Super ubita droga szutrowa zabezpieczona siatką, że nic się nie rozsypuje + widoki kozackie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@johnnyMetalowy: super to wygląda. U mnie gdzie w hoi jest nieużywanych linii kolejowych też mieli to przerabiać na ścieżki rowerowe. Niestety na pomyśle się skończyło
  • Odpowiedz
@Ar_0: u nas o tym wspominali już dłuższy okres czasu słyszałem już plotki jakieś 3 lata wstecz XD aż w końcu zrobili.
@Wycu91: no powiem szczerze, że ścieżka wypas. W sierpniu będę kupował nowy rower i mam już tak ogarnięte trasy gdzie ponad 50 km to właśnie ta ścieżka i dodatkowo 20 km mało uczęszczanych dróg także nic tylko #!$%@?ć :D
  • Odpowiedz
@starface: Parafrazując Korwina, to polscy samorządowcy mają jakiś gwóźdź wbity w mózg i za wszelką cenę nie chcą dopuścić do siebie myśli, że są lepsze ( i tańsze!) rozwiązania w kwestii nawierzchni dróg dla rowerów. W tym przypadku ze zdjęcia to mogę tylko skomentować, że to jest dramat k....., niech jeszcze szlaki piesze na Trzy Korony i inne wyłożą kostą betonową, żeby było "estetycznie".
  • Odpowiedz
@kuraku: #!$%@?ło Cię? Nierówność, kamienie, przebite opony, ktoś się wywali i nabija guza ,do tego błoto, dodatkowo żadnych pasów.

Oczywiście że jestem za szutrem a kostkę to #!$%@?ć Boshem i kłaść co najwyżej na podjazdy
  • Odpowiedz
@kuraku: ale taka szeroka z 4m żeby miała. Żeby każdy rowerzysta mógł się minąć zostawiając 1m odstępu. Dodatkowo takie dwa pasy biały i czerwony. Obok krzyża na Giewoncie
  • Odpowiedz