Wpis z mikrobloga

  • 1168
Tak wygląda polski odcinek nowootwartego, rowerowego szlaku pienińskiego... Takie rzeczy coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że Polakom do zniszczenia własnego dziedzictwa nie są potrzebni ani Niemcy, ani Rosjanie, ani tym bardziej imigranci. Starcza im spokojnie własny brak myślenia i poczucie estetyki rodem z deptaku w Mielnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

##!$%@? #pieniny #rower #turystykarowerowa #velomalopolska #100latplanowaniawpolsce #estetyka i trochę #architektura plus #architekturakrajobrazu
starface - Tak wygląda polski odcinek nowootwartego, rowerowego szlaku pienińskiego.....

źródło: comment_Fu44jfEzImKANJfMWJbvzJeU4sK97Rlb.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@johnnyMetalowy: jakie to jest genialne. U mnie w okolicy nad zalewem wislanym są stare, nieużywane linie kolejowe że świetnymi widokami. Jak by tam na takie coś wpadli to były by piękne trasy rowerowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnnyMetalowy: obecnie mieszkam w Edynburgu i tu jest sporo ścieżek rowerowych upchanych w mieście poza drogami. Coś pięknego jak wjeżdżasz na taką ścieżkę gdzie przed chwilą musiałeś się przepychac między samochodami i wdychac spaliny.
  • Odpowiedz
@NagiMiecz: z tego co wiem niestety nie ma nic fajnego trzeba czekać bo robią teraz drogę z sulechowa do konotopu może tam coś wymyślą bo zielona > cigacice > sulechów już nie jest tak uczęszczana jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@koxiak: W bezpośredniej bliskości najpiękniejszego przełomu rzeki w naszym kraju (przy okazji w bezpośredniej bliskości lub na terenie PNu) #!$%@? szlak turystyczny ordynarną kostką i stalowymi barierkami - takimi samymi, jak przy drodze przebiegającej obok popegieerowskich bloków w jakimś Pierdziszewie Dolnym. Teraz rozumiesz brak wyczucia zamawiającego i projektanta?
  • Odpowiedz