Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 474
Będzie trochę #chwalesie.
Zakończyłem modowanie mojego #gba, jest nowa obudowa, szklana szybka, podświetlany ekran, bezstopniowa regulacja jasności, ładowanie usb typ C, aku 1600 mAh. (ʘʘ)
Gry dla wygody z karty SD, włożony ez flash omega, żeby po 5 kartów nie nosić.
Więcej zdjęć w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#diy #retrogaming #nintendo
Czaper - Będzie trochę #chwalesie.
Zakończyłem modowanie mojego #gba, jest nowa obudo...

źródło: comment_3uIvtfAjaGGj1MkYrVgLdfEuaxqpNkM7.jpg

Pobierz
  • 57
@Czaper masz jakiś link jak zrobić podświetlenie ekranu? Mam ten słynny model bez podświetlenia a bez tego jest bezużyteczny. Wszystkie poradniki z neta padły, bo nawiązywały do zestawów od chińczyka których już nie sprzedają.
@Kryspin013: Nie wiem jak z temperaturami w nowych Snapdragonach w sumie. Snap 810 w HTC M9 to mały piekarnik, ale trochę przerobiłem chłodzienie (przykleiłem miedziane płytki na SoC klejem termoprzewodzącym i nałożyłem pastę gdzie trzeba) i jest bardzo ciepły na zewnątrz, ale w środku temperatury są spoko (cpu nie przekracza 65 stopni a bateria 50). Aluminiowa obudowa dużo pomaga przy odprowadzeniu ciepła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki
@Czaper: o panie, zazdro ja jakiś rok temu jak wyciągnąłem swojego gba z komunii to po jakiś 20 minutach odłożyłem na miejsce, brak jakiegokolwiek podświetlenia to jest dramat XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czaper: Panie, podeślij Pan linki skąd brałeś elektronikę, albo odsprzedaj konsolkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mam takiego GBA z backlightem, z oryginalnego AGS-101, ale taki ghosting ma, że ło ho ho i nie mam pojęcia dlaczego (,)