Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 474
Będzie trochę #chwalesie.
Zakończyłem modowanie mojego #gba, jest nowa obudowa, szklana szybka, podświetlany ekran, bezstopniowa regulacja jasności, ładowanie usb typ C, aku 1600 mAh. (ʘʘ)
Gry dla wygody z karty SD, włożony ez flash omega, żeby po 5 kartów nie nosić.
Więcej zdjęć w komentarzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#diy #retrogaming #nintendo
Czaper - Będzie trochę #chwalesie.
Zakończyłem modowanie mojego #gba, jest nowa obudo...

źródło: comment_3uIvtfAjaGGj1MkYrVgLdfEuaxqpNkM7.jpg

Pobierz
  • 57
Nic nie smuży, to jest kwestia dobrania ekranu do płyty gba


@Czaper: Musze kiedyś zobaczyć na żywo. Jeden mirek tutaj też twierdził, że nic nie smuży, że obraz jest idealny. Jak mi podesłał zdjęcia na priv to były bardzo widoczne poziome linie.

Po za tym trochę #!$%@? się, ale trochę to nie jest bez sensu? DS-a miałbyś w ułamku ceny tego GBA z elektroniką.
@Czaper: Ło panie, wykosztowałeś się pan. Ja zrobiłem sobie switcha dla biedaków z HTC M9 i kontrolera rozsuwanego iPega 9087 razem za jakieś 260 zł iteż sobie chwalę. 60 GB gier z psp samo się nie ogra :v
Mam inne konsole Nintendo, ale tu bardziej chodziło o zabawę jak o funkcjonalny produkt. Pewnie nawet za wiele na nim nie pogram.


@Czaper: Starość? xD

Oczywiście pół żartem pół serio. Ja jak i część znajomych mamy podobnie tylko, że np z grami na GB. Wydany hajs, kolekcja uzupełniona ale potem rzadko kiedy człowiekowi chce się grac w te tytuły.
Potanieją mocniejsze telefony to z tym kontrolerem nawet PS2 poemuluję po zmianie sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koloses: A jak bateria? Bo zgaduje, że telefon przy tym się grzeje i bateria nie ogarnia za bardzo.