Wpis z mikrobloga

@Cybher1: w tym roku to moze bedzie jedynie zapowiedz. Wiadome jest, ze The Last of Us 2 wyjdzie na PS4, a ta wychodzi pod koniec roku, wiec można sadzic ze ps5 wyjdzie najwczesniej w 2020(ja obstawiam, ze wyjdzie wtedy kiedy wyjdzie GTA 6)
@m4kb0l: dlatego właśnie się zastanawiam, nie jestem jakimś zapalonym graczem, ale ograłem już większość gier tej generacji na PC. Interesuje mnie przede wszystkim jakość, a nie ilość. Dlatego zastanawiam się też nad PS4, bo tam podobno są dobre exclusivy jak God of War i Horizon Zero Dawn.

Edit: z drugiej strony używane Xbox One S chodzi za 500PLN
@Cybher1: jak najbardziej warto, jeśli tylko dla RDR2 to weź tańszą konsolę czyli xbox, jak dla dobrych exów typu horizon czy god of war to ps4. PS5 i nowy xbox będzie najpewniej w okresie jesień-zima 2020 w sam raz żeby wyrobić się na święta. Nie warto czekać na nową generację bo nie masz ŻADNEJ gwarancji o wstecznej kompatybilności poza plotkami i patentami które nie wiadomo czy zostaną zastosowane. Na ps4 zmierza
@Cybher1: tak można ciągnąć w nieskończoność. ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz gdy wychodzą "pół generacje" konsol co chwilę można się zastanawiać, czy czekać, czy brać już teraz. Kupuj wygodną dla Ciebie platformę, tańszą jeżeli nie zależy Ci na grafice, droższą jeżeli klatki i rozdzielczość są dla Ciebie mocno istotne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cybher1: osobiście myślę że obecna generacja konsol ma tyle tytułów do zaoferowania że nie warto czekać na nową. Jak chcesz te exy z ps4 to idź do sony, jak chcesz tanio grać to xbox. Mając gamepassa naprawdę rzadko sięgam do portfela po nowe tytuły bo zawsze jest w co grać. Tak naprawdę to nie ma szans żeby to wszystko ograć co jest w abonamencie - po prostu za dużo dobrych gier