Wpis z mikrobloga

Macie jakiś pomysł dlaczego jestem ciągle naelektryzowany? Jak kolwiek się nie ubieram to cięgle mnie "kopie" i już mnie to irytuje. Jakieś pomysły na zapobieganie temu zjawisku? #modameska bo to najpewniej wina ubrań
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ravciu: najgorsze jest to, że dużą część garderoby mam taką samą przed zwiększeniem się elektryzowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aroko: Od kiedy używam do prania kapsułek zauważyłem to samo. Wszystko mnie kopie, samochód, laptop, klamki w pracy. Używałem Ariela i zmieniłem na vizir ostatnio. To chyba ich przypadłośc bo noszę praktycznie tylko bawełnę, koszule spodnie i majtki.
  • Odpowiedz
@Aroko: Żaden :D Bo jak przestają się elektryzować jedne to zaczynają inne ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu coś r---------e w tej pracy bo czasem zapominam złapać za kaloryfer jak mam jakieś elektroniki dotknąć (ʘʘ) w sumie jeżeli to tylko w pracbaza to jak możliwość to zmień fotel może coś pomoże
  • Odpowiedz
@Aroko: ja tez ostatnio tak mam, przyzwyczaiłem się i nosze klucz przy sobie którym dotykam metalow żeby mnie nie jeblo xd ale to kwestia kurtki ze śliskiego materiału, wysiadając z samochodu jest spoko ale jak przejdę się po schodach to jestem naelektryzowany
  • Odpowiedz