Wpis z mikrobloga

Mirki z Łodzi.

Uwaga przy zakupie na SAABa 9-3, czarny, coupe, 1998 rok, drewno w kokpicie. Łódzkie tablice.

Samochód jest po DACHOWANIU, WSPAWANA ĆWIARTKA, cały w szpachli, kokpit składany z 900 i 9-3, układ dolotu powietrza niemalże nie istnieje, hamulce istnieją w teorii, spływający płyn z chłodnicy, stacyjka do otwarcia śrubokrętem, układ LPG zrobiony na zworkę i bez sterownika, brak poduszek, wymieniane pasy, uszkodzone radio, kopci na niebiesko, lewy przegląd.

Nie podam żadnych danych identyfikacyjnych pojazdu, ale uważajcie.

Ja się dałem naciąć na ten wóz, spór między sprzedawcą a mną się kończy, więc pewnie wkrótce ten wóz wróci na portale typu OLX. Nie mogę na razie podać żadnych danych identyfikacyjnych pojazdu.

#saab #lodz
  • 8
@PAST: po prostu wklej zdjęcie "swojego" samochodu z tablicami, jeżeli był przez chwilę Twój to masz do tego pełne prawo żeby wstawić tu jego foteczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drogie Mirki, aktualizacja.

Spór między sprzedawcą a mną zakończył się niepowodzeniem. Koszt ubezpieczenia OC przewyższał obecną wartość samochodu (a ubezpieczenie OC kończy się jutro, więc widmo kary od UFG nie jest wesołe). Dzisiaj około godziny 17 został wywieziony na złomowisko (po wymontowaniu przez znajomego kilku istotnych części). Wóz był w tak złym stanie że na złom dojechał w końcu lawetą, na która miał problem wjechać. Z Saaba znajomy wymontował skrzynię, radio i