Wpis z mikrobloga

W wieku 15-18 lat powinny byc przymusowe testy z takimi prostymi pytaniami - kto nie zda tego na przymusowa eutanazje... Zycie takich ludzi i ich rozmnazanie sie to krzywda dla spoleczenstwa


@Michaelo_proteino A najlepiej każdego z IQ poniżej 130 wysyłać pod niemiecki prysznic, przynajmniej nikt nie będzie wymyślał takich planów. I wykop straci wszystkich użytkowników.
I może ludzie w końcu zaczną używać polskich znaków w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@medykydem: może w adnotacjach była informacja że siostra, gdy miałem 6lat, wsiadła do rakiety i od tamtej pory porusza się względem mnie z prędkością bliską prędkości światła? Zadanie dodatkowe. Jeśli dziś ja mam 70lat a ona 35 oblicz, uwzględniając zjawiska relatywistyczne, z jaką prędkością poruszała się rakieta przez ten czas, zakładając że poruszała się cały czas ze stałą prędkością względem mnie.
@fizyk20 da się to policzyć?
  • Odpowiedz
@Jerry664
Pisze z telefonu ktorym nie mam polskich znakow ;) mysle ze gdyby zagazowac wszystkich ponizej 130 IQ to zaden lewak i prawak by nie istnial, wiec w sumie swiat bylby lepszy, w sumie mozna by znizyc prog do 90 - zdecydowanie by wystarczylo na obie grupy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Posiłkując się Time dilation calculator obliczyłem że odpowiedz brzmi ~86,6% prędkości światła
  • Odpowiedz
@medykydem: Babka robi sobie jaja ale wykopki, elita internetu już wydała wyrok XD Ta strona poziomem już dorównuje fb, nawet na karaczanie od dawna panuje o wiele wyższy poziom niż na tej obsranej stronie
  • Odpowiedz