Wpis z mikrobloga

@PeaK W sensie że czekać od grudnia na petraktacje, i stopniowo skracać godziny?
Przypomnij mi kto nami rządzi i w jakim kraju mieszkamy. Protest zaczal sie w momencie kiedy rząd stwierdził, że dodatkowe 50mld to nie problem dla budżetu. Wcześniej był to problem więc nauczyciele czekali
  • Odpowiedz
@PeaK: a w ogóle to jak już tam skończą strajkować to niech MEN ich zmusi do odrobienia w wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeaK: według mnie nie. Wolne mieli nie tylko nauczyciele, ale też #!$%@? dzieci, które pewnie cieszyły się jak #!$%@?. Ale #!$%@? lepiej #!$%@?ć się z tym i zastanawiać #!$%@? nad czym? 1 tyg w tył z materiałem szkolnym, który pewnie jest #!$%@? dobrany od górnie? #!$%@? z tym. Po za tym ogarną sobie tam #!$%@? to nie #!$%@? koniec świata i tak zaraz o tym głupi ludzie nawet nie będą
  • Odpowiedz
@PeaK no to jakim w takim razie xD
Protestują bo koszty zycia poszly w górę a wynagrodzenia stoją w miejscu. Co ma do tego opcja polityczna? No wyobraz sobie że socjalna hucpa ma swój wkład w rozkładzie cen "na półkach"
  • Odpowiedz
@MicGell: požyjemy zobaczymy ile jeszcze ta farsa potrwa.
Niezależnie od racjnalności roszczeń i ich sprawiedliwości społecznej, od osób niejako autorytetów wymagało by się odpowiedzialnych działań.

Opuszczenie miejsca pracy napewno do odpowiedzialnych nie należy, stopniowe skracanie jest jedną z bardziej zjadliwych opcji.

Ciekawe jak teraz zginie jakieś dziecko w czasie "trwania" godzin lekcyjnych ? Co z odpowiedzialnością? Bo czuję, že mogłaby być z tego niezła wrzawa, ktorą druga strona umiejętnie mogłaby
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1: rząd jest nieodpowiedzialny.
Programami socjalnymi otworzyli puszkę pandory.
To tak jak matka dająca słodycze tylko jednemu z dzieci.
Reszta prędzej czy później upomni się o swoję.
  • Odpowiedz
@PeaK no to cieszę się że rozumiesz.
Teraz pytanie kiedy upomni się reszta. O rolnikach słyszałaś? Zapewne Mało/wcale a jedyne co wiadomo to że #!$%@? warszawe zablokowali.
Na profilu Agrounii są zdjecia z codziennych delegacji do Ministerstwa które.. Ogrodzone jest policją :)
Jeśli społeczeństwo będzie protestować od 8 do 12 w dni parzyste i to jeszcze nie przekraczajac 80dB, to nic nie osiągniemy, no chyba że można jeszcze bardziej osiągnąć dno...
  • Odpowiedz
@Catit Podwyżki wystąpiły tylko dlatego, że usunęli dwa dodatki pieniężne dla nauczycieli. Nakład się nie zmienił. Wynagrodzenie zwiekszypo się o 8-10% ( w wiekszych miastach, gdzie do wynagrodzenia dokłada bogata gmina).
  • Odpowiedz
@PeaK: no to była by odpowiedzialność na szkołe - dyrektora i jak to tam dalej - nie wiem. W ogóle ja nie jestem w temacie, nie wiem czy dzieci chodzą do tej szkoły jak strajkują nauczyciele czy są w domu. Ja mam o wszystkim myśleć?

Odpowiedzialność w tym świecie?
Chyba tylko dla szarych ludzi, a ci co zarządzają to mogą mieć #!$%@? po całości. Ale nieee, uczmy nadal, że najniżej jest odpowiedzialność, a wyżej nie ma. Ten strajk więcej pokażę dzieciom niż jakieś nudne wkuwanie dat na pamięć, albo czegoś innego też na pamięć przez te 7 dni w całym roku. I wiesz co pokazuję im, że #!$%@? coś nie tak jest, może nawet ktoś zastanowi dlaczego #!$%@? jest nie tak, co to #!$%@? dzieje się, że technologia #!$%@? do przodu jak #!$%@?, ale ludzie są jacyś #!$%@?.

Jak dla mnie każdy strajkt jest na plus, im szybciej ludzie zaczną stawiać się tym szybciej może coś
  • Odpowiedz
@PeaK
@MicGell
Przestańcie traktować szkołę jak jedyny azyl bezpieczeństwa dla Bombelkow kiedy rodzice są w pracy xD.
Tak szkoła zostanie pociagnieta do odpowiedzialności, bo smród wypadl z 10 pietra jak go mama z tato zostawili na 6 h w domu.
No aż się zaśmiałem xD
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1: nie oglądam tv. Nie wiem co Ty #!$%@? #!$%@?, #!$%@? studentcie, #!$%@? na uczelnie pić, a nie #!$%@?.

Dajecie się #!$%@? robić jak dzieci, tak wkręcacie się we wszystko co pokazują w tv, że #!$%@?, nawet nie patrzycie jaki problem jest naprawdę. Tylko #!$%@? #!$%@? jakieś, slogany i powtarzacie w kółko jakieś ciulsko.

Brzydzę się wami ciemnoty.
  • Odpowiedz
@MicGell Czy ja Cię śmieciu obrażam?
Napisalem coś a ty jak Troglodyta machasz czym masz pod ręką i probujesz mnie poniżyć z jakiegoś tam powodu czyt: Nicku.
Który to podpunkt z Erystyki pewniego Niemieckiego Filozofa? 4? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1: wykształcenie to #!$%@? na papierze, wiesz, takie jakie sobie rysujesz na wykładasz, #!$%@? studentciaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

możesz obrażać. W sumie to obraziłeś mnie już jakimś shitowym zlepkiem sloganów. Panie, idź pan w #!$%@? i maluj sobie #!$%@? na lekcjach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie zestraj się, to tylko #!$%@? wykop, w #!$%@? świecie.

Poprostu daj na czarną listę, albo
  • Odpowiedz
@MicGell Twój świat jest na pewno #!$%@?.
Mój zapowiada się doskonale, ale nie będę się nad tym rozwodzić.
Nie zamierzałem Cię obrazić. Wystarczyło mi właściwie tylko wyłożenie Twoich wysrywów w taki sposób, żebyś się poczuł obrażony. To Też taka erystyczna sztuczka, poczytaj.
  • Odpowiedz