Wpis z mikrobloga

Jezus Maria jak ja nienawidzę Warszawy. Wielu polskich dużych miast nie lubię ale Warszawy szczerze nienawidzę i jestem zdania że Niemcy mieli dobry koncept zrównania jej z ziemią. To jest jedna wielka Patologia a nie miasto.

Jedyne miejsce w kraju które:

@micke jestem Warszawiakiem i wiesz co? #!$%@?łes
mnie tym tekstem. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
a potem przeczytałem to

a) wywyższa się nad wszystkimi nie
  • Odpowiedz
@micke: Znam zjebów ze stolicy, którzy na każdy twój argument odpowiedzieliby:
- ale my mamy Pałac Kultury!
Serio... #!$%@?... nie wiem co mam po takim tekście zrobić. Upaść na kolana i #!$%@?ć mu gałę, bo mają PK? No szał #!$%@?!
  • Odpowiedz
W Holandii nie ma oznaczeń skąd kto przyjechał i jakoś żyją ludzie.


@L1nox: a co więcej, blachy są przypisane do samochodu, można sprawdzić online do kiedy przegląd, pierwsza rejestracja, jaki silnik itd. itp.

@wydr: nie tylko Kraków. Koledze na Sadybie tak pocięli właśnie cztery opony, bo chłop na blachach KTA...
  • Odpowiedz
bo #!$%@? Holandia ma wielkość 4 województw xD


@maQus: ale 12 prowincji i prawie połowę ludności Polski.


@L1nox: btw. tutaj też często Holendrzy dobrowolnie przyklejają sobie naklejki z flagą prowincji, więc sami się oznaczają.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Widze, ze niektorzy bardzo powaznie traktuja tag heheszki, i juz zdazyli sobie naublizac, wiec spiesze z wyjasnieniem: przez Warszawe codziennie przewija sie ze 3 miliony osob, pewnie z milion samochodow i pewnie z pol miliona z nich ma pozawarszawskie blachy. I nie, nikt nie chodzi i nie rysuje lakieru w tych autach. Nikt nie chodzi i nie dziurawi opon. Zapewniam, ze nawet nikt nie patrzy na wasze tablice, bo po
  • Odpowiedz