Wpis z mikrobloga

Wszystko wskazuje na to, że przeciek który był kilka dni temu się sprawdził.

Oficjalny opis gry na włoskim Amazonie mówi o intensywnych i spektakularnych pojedynkach na miecze świetlne.
Według przecieku w grze mieli być Inkwizytorzy, którzy również używali mieczy świetlnych.
Przypinka z pic rel to potwierdza bo to hełm jacy nosili Inquisitor Trooperzy czyli szwadron śmierci tropiący Jedi pod dowództwem Vadera i Inkwizytorów.

Opis jeszcze mówi o powrocie znanych wrogów - czyżby starcie z samym Vaderem? ¯\(ツ)_/¯
Przeciek sugerował też postacie znane z komiksów.

A co do samego bohatera to Padawan, który przeżył Order 66.
Imo brzmi ciekawie, nie mogę się doczekać.

[jak komuś przeszkadza spam lub ma grę w dupie to dodajcie tag na czarno, pozdrawiam]_
#gry #jedithefallenorder #starwars
Pobierz janushek - Wszystko wskazuje na to, że przeciek który był kilka dni temu się sprawdzi...
źródło: comment_umOGVHeH2a1oMr3IofCEfV93O9xMC7ff.jpg
  • 15
@teluch: A w której grze ostatnio byłeś Padawanem? XD
Bo może o czymś nie wiem, serio


W BF2 byłeś babą, w Force Unleashed byłeś uczniem Vadera, zabójcą Jedi, w Force Unleashed II byłeś klonem owego ucznia.
Jeszcze było MMO, gry na licencjach filmów, Lego, battlefronty i co, Kotory?
Może tam byłeś Jedi który przeżył Order 66 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek: W Jedi Academy byłeś padawanem, co prawda inne ramy czasowe, ale na jedno wychodzi. ¯\(ツ)_/¯

Jedi który przeżył Order 66


Nuda, ciekawsze byłoby w końcu wbicie się w buty tej drugiej strony, poszukiwania uciekinierów, polowania na ocalałych, może jakieś moralne wybory. Może próba dostosowania się do nowej rzeczywistości, znalezienie swojego miejsca w galaktyce? Pięcie się po służbowej drabince jako oficer nowo powstałego Imperium albo historia łowcy głów pracującego dla
@janushek: Czytałem na reddicie, że gra ma być połączeniem Dark Souls/ Sekiro, serii Jedi Knight oraz The Force Unleashed z naciskiem na historię. Dzisiaj 20:30 panel, wiele się dowiemy, pewnie zobaczymy cinematic trailer, może nawet gameplay.
@teluch:

W Jedi Academy byłeś padawanem

JA było 16 lat temu... Kiedy świeżość pomysłu się resetuje?

Nuda, ciekawsze byłoby w końcu wbicie się w buty tej drugiej strony, poszukiwania uciekinierów, polowania na ocalałych, może jakieś moralne wybory. Może próba dostosowania się do nowej rzeczywistości, znalezienie swojego miejsca w galaktyce?

Coś podobnego było w TFU. Udało się?

Pięcie się po służbowej drabince jako oficer nowo powstałego Imperium

BF2 miał opowiadać o super,