Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy traga. Ślub zaraz za pasem a ja mam wątpliwości. Oświadczałem się rok temu i zamieszkaliśmy razem. Jest tragedia. Zarówno jeśli chodzi o nasze relacje jak i o rodziny. Nasi rodzice sie nie znaja mimo wielu lat razem. Różowa boi się ich poznać bo moi rodzice to inny świat niż jej. Biedni vs. Bogaci, leniwi vs. Pracoholicy, mieszczuchy vs. Wsioki.

Ślub ustalony, wszystko zaplanowane, zaliczki popłacone, zostało kilka bzdur o które ofc się kłócimy bo ja chcę brata na świadka o ona uważa, że mój brat jest "za wielki i jak on bd wygladal". Do tego jej rodzina, ktora uklada mi zycie. Nienawidze weekendow, wole pracować przynajmniej mam spokój od wymysłów jej ojca, który dziś stwierdził, że jak on będzie coś tam dłubał w aucie to go nie obchodzi co ja robię tylko mam przyjechać i mu pomagać.

Tragedia w ogóle. Nasza relacja z różową też lipa. Powiedziałem, że nie chce ślubu chyba to to olała. Seksu nie ma od 1.5 miesiąca. Nawet nie chce mi się. Stałem się oziębły, nie przytulam. Generalnie jest lipa. Żyjemy obok siebie. Narzeka na moje hobby a sama nie ma żadnych. No #!$%@?.

A z drugiej strony nie wyobrażam sobie żyvia bez niej i czuje że kocham. #zwiazki #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 38
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba cie uratuje biedalu, posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie Ci mogą doradzić skończ z niom lub zostaw lale. Ja Ci napiszę ziom tak. #!$%@? wie ile masz lat, a życie "se kcesz" poukładać jak dorosły. Więc kolego, dorośnij i układaj sobie życie jako dorosły gość. Z panną się hajtasz, a nie z jej rodzicami. Chyba możesz jakieś warunki postawić, oczywiście są kompromisy. Jednak sam zdecyduj co masz zrobić. Tutaj jest wykop i prawdopodobnie część osób tutaj dopiero
  • Odpowiedz