Wpis z mikrobloga

@agataen: ja polecam mintishop i drogerię pigment, duży asortyment w obu i mega szybka realizacja zamówienia, nigdy się nie zawiodłam. plus w pigmencie jest mega pomocna i miła obsługa, dają próbki kosmetyków i cukierki, a w minti krówki xD
  • Odpowiedz
@Yamamura: twoj poziom wypowiedzi świadczy o tobie i twoich rodzicach, bo wychowali wulgarna córkę, która mysli, że kogoś obrażając coś ugra. Podwyzszacie perfidnie ceny większości kosmetyków, zwłaszcza tych najtańszych, bo je kupują nastolatki i schodzą najszybciej
  • Odpowiedz
@CzarneChmury: ale co mam niby ugrać? Wymyślasz sobie jakieś rzeczy, opierasz opinię o to, że kiedyś widziałaś gdzieś zmienioną cenę i upierasz się, że NA PEWNO każdy sklep robiący promocję podwyższa ceny bo tobie się tak wydaje plus już masz jakieś zamiary robić wpis o tym. Pracuje w tej firmie więc mam pojęcie jak to wygląda, gdyby tak było to nie wdawałabym się w dyskusję w ogóle ale ty po prostu
  • Odpowiedz
  • 0
@biesy: zbliza się promka w Rossmanie, 2 tygodnie temu porobilam zdjecia półek kosmetyków ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczę ile podniosą


Będę niesamowicie wdzięczna za zawołanie! :D
  • Odpowiedz
@Yamamura: ojej bo tobie wolno kogoś wyzywać, ale jak ktoś ci zwróci uwagę to buuu i płacz? I gdzie ja napisałam, że będę o tym wpis robiła? XD napisałam
"zobaczę" co nie jest równoznaczne z "na pewno tak zrobię". Dopisujesz sobie coś i krew cię zalewa bo mam rację, a prostactwo az od ciebie bije. Zaczyna się argument o wieku, co też jest w jakiś sposób załosne, bo w nic o
  • Odpowiedz