Wpis z mikrobloga

W tym strajku nauczycieli #!$%@? mnie najbardziej jak widzę na Facebooku jak nauczyciele piszą rzeczy w stylu:

walczymy!, proszę wspierajcie nas!, nie poddamy się!

Pomyślał by kto, że głoduja czy coś a tymczasem przychodzą do pracy i siedzą przy kawie xD

Może trzeba im donieść żele energetyczne żeby mieli siłę dalej walczyć? xD

#strajknauczycieli #szkola #nauczyciele #polska
  • 58
  • Odpowiedz
@Czachaaa: jak widzę takie wpisy to wiem że był byś wzorowy Januszem biznesu
Kurła przecież macie pracę po co wam jeszcze wynagrodzenie!
  • Odpowiedz
  • 167
@qyk a czy ty używasz mózgu czy tylko tam w czaszce leży? Przeczytaj co napisałem a jak tego nie pojmiesz po pięciu razach to napisz to Ci wytłumaczę, ale wtedy będziesz musiał się poważnie zastanowić czy dasz sobie radę w dalszym życiu z taką dysfunkcją cumplu ;) liczę na to, że jednak zrozumiesz. Daj znać jak poszło
  • Odpowiedz
  • 8
@qyk to, że piszą na Facebooku jak to ciężko walczą na tym proteście a protest wygląda tak, że siedzą i piją kawę ;) a to o co protestują i czy to dostaną mnie nie o chodzi. Jak sobie wywalcza to niech mają. Przecież mi nikt nie zabiera i tyle
  • Odpowiedz
@Czachaaa: lepsze wpisy na fejsie jakie by one nie były niż marsze przez centra miast i utrudnia ie życia innym. Niech dalej siedzą w szkołach i wypisują co chcą
  • Odpowiedz
to, że piszą na Facebooku jak to ciężko walczą na tym proteście a protest wygląda tak, że siedzą i piją kawę


@Czachaaa: w dodatku w godzinach roboczych, a potem cyk do domku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czachaaa: eh XD chodzi raczej o wiadra gówna które wylewa się nauczycieli i dla niektórych z nich to na prawdę jest nieprzyjemne bo wbrew obiegowej opinii są tacy którzy lubią swoją pracę i chcą uczyć dzieci
  • Odpowiedz
  • 18
@Czachaaa Wtf? To, że ktoś przeżywa emocje, nie oznacza, że musi biegać w kółko, głodować, rwać włosy z głowy i płakać przed kamerą. Tylko Twoja wizja ciężkiej walki jest jedynie słuszna?
  • Odpowiedz
jestem za tym żeby każda grupa zawodowa zarabiał godnie


@qyk: Godnie, czyli ile? Bo to słowo dla każdego znaczy co innego i jest wytrychem do wiecznego narzekania. Szef to Janusz jeśli mi nie robi galy co rano, a pensje nie są godne jeśli nie mam 2x średniej krajowej robiąc w gownopracy.
  • Odpowiedz