Wpis z mikrobloga

Co byście chcieli zobaczyć/nie chcieli zobaczyć w #fifa20 względem poprzednich części?

LW:
- powinni zabronić grania kartamia z wypożyczenia
- sensowniejsze nagradzanie ze wbity poziom - może jakaś gwarancja czerwonej karty 83+/84+/85+ za wbitą konkretną rangę

DR:
- szczerze mówiąc wg mnie ten tryb jest ok i nie wiem oc można tu poprawić

SB:
- jw

Gameplay:
- naprawa kick of glitcha
- tutaj Was zaskoczę - dla mnie ikony/legendy mogłyby zniknąć z gry. Wg mnie psują rozgrywkę bo każdy dąży grać takim piłkarzem nim kimś z obecnej ery. Ewentulanie usunięcie różnych poziomów ikon - jedna wersja i tyle.
- osobiście wolałbym aby cieżej budowało się sensowniejszy skład. Przed premierą 19 miałem już potężny skład tylko dzięki wcześniejszemu dostępowi przez WebApp.
- TOTY - karty, któe potrafiazabić grę praktycznie zaraz po premierze. Wolałbym aby EA zrobiło jakieś sensowne promo, a nie karty 95-98 już w styczniu

Oczywiscie to tylko moje, mało znaczące uwagi:)
Zapraszam do dyskusji

#fut #fifa19 #fifa18
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: z wszystkim się zgadzam.

natomiast w Squad Battles trzeba jakoś urozmaicić rozgrywkę, bo to jest do d--y, może pierwszy miesiąc - ale teraz tylko gra się tylko wtedy gdy są zadania tygodniowe.

zniesiesnie widełek
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: też się zgadzam, ale na handicap, z-----e podania i wylewy obrony i bramkarzy nie będzie poprawy bo tymi chujstwami można sterować zwycięstwami i zdobywaniem rang i miejsc za zgodą tych kutasow z Kanady. Nic za darmo.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Większością się zgadzam . Jeszcze bym dał powrót turniejów i tryb treningu z możliwością rozegrania meczu i ustalania własnych stałych fragmentów
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: handicap, skrypty, kick of glitch nigdy nie zostaną usunięte. po to je wprowadzili żeby były i im na rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

LW - poprawa matchmakingu, co do wypożyczeń się zgadzam od tego sa inne tryby. Nagrody powinni poprawić.

DR- poprawa match makingu + jakieś sensowniejsze nagrody za grę. 90% graczy zostawia punkty wbite tylko z LW ewentualnie dogrywajac 2-3 mecze w tygodniu bo zwyczajnie nie oplaca się
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: 1. poprawa bugów w WebAppie- m.in. błąd przy wielu licytacjach
2. powrót meczów treningowych
3. skuteczna likwidacja kick off glitcha
4. likiwdacja replayów, tak jak było przed pierwszym patchem
5. serwery i jeszcze raz serwery
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: dodałbym też możliwość zbierania kart tak jak treningowych czy kondycji. Strasznie irytują te duplikaty zwłaszcza jak się ma niewymienne dwie karty. Dajmy na to 10 kart max danego grajka możesz miec w klubie, powinni dodać też sbc gdzie możesz wymienić okręśloną liczbę kart danego gracza na jakiś overal
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Dziwie się, ze nikt tego nie wymienił, ale LW w obecnym formacie musi zostać zaorane, bo to głupi tryb z założenia.
W DR dodać nagrody z LW, ale tak, żeby opłacało się być w wysokich ligach. Do tego niech przywrócą stare sezony ze starymi nagrodami( żeby był jakiś casualowy tryb). W SB nie pogardziłbym nagrodami miesięcznymi, ale to bardzo życzeniowo. Z gameplayu to wywalić poruszanie się bramkarzami i precyzyjne
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: gwarantowany player pick 86+ raz na powiedzmy trzy ligi weekendowe. Do tego player pick za squad battles, ale to raz na miesiąc w ramach rankingu miesięcznego. Nowym trybem kariery też bym nie pogardził. No i przede wszystkim przywrócenie gierki treningowej. Możliwość dodania ikon do trybu kariery też byłaby spoko. Tak jak było w pesie 6 np.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM popieram zniknięcie ikon.. chciałbym np na jakimś turnieju zobaczyć jak wykorzystują skład bez ikon i żeby to latało..tak to jest za prosto i za łatwo
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: moim zdaniem ea psuje rynek wypuszczajac te zalosne zadania wygrania pojedynczych meczow. Tak jak np teraz wyszedl if talisci i kto sie tym zainteresuje skoro za darmoche prawie kazdy wylapal talisce carnibal...
  • Odpowiedz
@SpiderFYM:
LW:
historia wyników. Podgląd statystyk przeciwników z którym grałem. Chciałbym wiedzieć czy grałem z kimś walczącym o silvera/golda/elitę
DR:
wywalenie skryptów, które sprawiają, że każdy mecz musi być wyrównany. Comebacki z d--y, strzały w słupki
  • Odpowiedz