Wpis z mikrobloga

@maciej-borowicz: najbardziej chodny temat w tym tygodniu to pewnie temat Brudasza: jego niechęci do sprzątania, golenia się na podłodze i zostawienie tam po sobie włosów. Jeszcze nominacje - kto ma większą szanse odpaść po tym, jak TVN kreuje radka na homofoba i kto będzie nominowany na next tydzień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maciej-borowicz: 1. promowanie problemu homofobii w tv przez panią "psycholog", 2. problem niewystarczających porcji żywnościowych dla grubej Kaśki, 3. gruba Kaśka i jej gruby jęzor czyli coś słyszałam ale wystarczy żeby innych obgadywać no i najważniejszy temat 4. kobieta (i gej) jest stworzona do celów wyższych niż sprzątanie i gotowanie
@maciej-borowicz:
- Schizy Marchewki - czy jest niebezpieczna dla siebie i otoczenia? :D
- Nominacje Igora - perfidia, gra, czy brak kręgosłupa moralnego.
- Charakter Madzi (JUKEJ) byłby ciekawy do omówienia. To Jej działanie jako mediatorka wszelkich dram, gdzie puszcza... w obronie takie dyrdymały, że zastanawiam się jak ona się uchowała. Coraz bardziej mnie drażni - naiwne, niezbyt lotne ośmioletnie dziecko zamknięte w ciele dorosłej kobiety. Nawet w kontekście ostatnich rozmów
@maciej-borowicz: przede wszystkim polecam zajrzeć na tag #bbshoty - podsumowanie ciekawszych akcji dnia w pigułce ( ͡° ͜ʖ ͡°) możecie wraz z Tomkiem skomentować np. obskakiwanie Magdy przez Łukasza, czy gadki chłopaków o "trójce".

A moje pytania są dwa:

1) jak myślicie, dlaczego odbiór Łukasza spadł na łeb na szyję w praktycznie wszystkich mediach, m.in. jest to widoczne na profilu FB Big Brothera oraz czy myślicie, że