Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie jest według Was najgłupsze, najbardziej bezsensowne i absurdalne w swych założeniach auto?

Dla mnie jest to BMW X6 M, czyli obniżona i usportowiona wersja podwyższonej i uterenowionej wersji kombi, z czterodrzwiowym nadwoziem coupe xD w dodatku mająca 575 kuni i vmax ograniczony do 250 km/h.

#motoryzacja #samochody #pytanie #glupiewykopowezabawy
Pobierz Masuj - Mirki, jakie jest według Was najgłupsze, najbardziej bezsensowne i absurdalne...
źródło: comment_Wr1yXLHeb7OCToCGVf4kZeaqKcqslBFl.jpg
  • 46
@Neoplan: @camaro98: Jakoś to do Omegi w ogóle nie podobne xD /// A platforma to tam meh. Ta sama bo Holden to tak jakby Vauxhall który był Oplem ¯_(ツ)_/¯ A przynajmniej ściągali Ople jako Holdeny, tak było z Corsą która była sprzedawana w Australii jako Barina.
@Masuj: każdy SUV-coupe to w jakiś sposób absurd i głupota, spuchnięte auto, a miejsca mało, ale branie na to jest duże, mijam kilkadziesiąt takich mercedesów czy bmw codziennie. Tutaj po prostu ten absurd i głupota ma duuuży silnik pod maską.
LS3 V8 pod maską które robi 0-100 w 4,9 sekundy orają pole i wożą krowy na pace xD


@Thompson_x: dokładnie tym. Typowe auto bogatego farmera. Tak jak wielkie pickupy w Stanach z 7l silnikami.
@Atreyu: No ale jednak jakieś drogi gruntowe tam muszą być, i szczerze bym się bał brać taki samochód na żwir czy piasek :v No ale nie wiem, nie znam się, nie jestem Australijskim farmerem :v