Wpis z mikrobloga

@johnmorra no właśnie się upewniam.. Znajomy znajomego mówił że korzysta na dwóch jednocześnie i mu działa ale wiadomo jak to jest z "znajomym znajomego" dlatego wolałem się upewnić. Cóż sprawdzę na własnej skórze za kilka dni.
  • Odpowiedz
@johnmorra Mam 3 telewizory w domu z których korzystają 3 różne osoby i wiadomo że każdy ogląda co innego a opcja jest tylko na 2 Multiroom, na 3 już się nie da a chce uniknąć tworzenia 2 kont na plusx i płacenia dwóch subskrypcji. Wolałbym połączyć wszystko w jedno po jakimś fajnym rabacie
  • Odpowiedz
@johnmorra wiadomo ale place 100% ceny wtedy. Chodziło mi o opcje jaka Multiroom jaką oferują nasi operatorzy, ułamek ceny za dodatkowe urządzenie do urządzenia głównego. Załóżmy do 4 urządzen dodatkowych pod jeden pakiet. Żeby uniknąć współdzielenia po różnych domach, wszystko musi być pod 1 IP. No ale trudno tak jest, niech tak zostanie... I tak się opłaca ()
  • Odpowiedz
@AdminOfEverything: Potwierdzam, że Plusx działa jednocześnie na dwóch urządzeniach (to samo IP) przy wykupionym podstawowym pakiecie. Korzystam już od jakiegoś czasu i nie było dotychczas problemu.
  • Odpowiedz
Witam, czy coś się zmieniło w tej sprawie czy dalej można z jednego IP kożystać na wielu urządzeniach jednocześnie w podstawowym pakiecie?
  • Odpowiedz