Wpis z mikrobloga

Cześć, rozkręciłem i umyłem ostatnio epapierosa w celu sprzedaży, nowy nabywca po zakupieniu nie mógł wkręcić grzałki, tak jakby gwint się zatarł lub brakowało jakiejś uszczelki (grzałka się kręci ale nieważne jak mocno ją docisnę i ile razy zakręcę i tak można ją podnieść do góry jakby nigdy nic), sprawdzaliśmy z różnymi grzałkami i górę mojego e papierosa (prince v12 czy jakoś tak, bardzo podobne atomizery) i w miejscu wkręcania grzałki nie widać żadnej uszczelki (ani w 1 ani w drugim) co może być przyczyną?
#epapierosy #epapieros #vape #vapenation
Pobierz Mori33 - Cześć, rozkręciłem i umyłem ostatnio epapierosa w celu sprzedaży, nowy nabyw...
źródło: comment_irSMtKMa0ypqwIfuAx7FHItq5688QOFV.jpg
  • 10
@Mori33: jak na moje #!$%@?ł się gwint w podstawie grzałki ja kiedyś #!$%@?łem na chama i musiałem kombinerkami grzałkę wykręcać ale jak tobie się kręci i nie łapie gwintu to jest #!$%@? prawdopodobnie w podstawie
@spider19447: @DzikiChleb: sprawdzane na nowo otwartych grzałkach, problem jest z gwintem epapieros to priv v8, jesteście pewni, że w tej dolnej części atomizera powinna być gdzieś uszczelka? Mam zastępcze z opakowania oczywiście i jak myślicie, za ile mi to naprawią w serwisie, przewyższy wartość nowego atomizera?+