Wpis z mikrobloga

Wpisy pod #strajknauczycieli to najsmutniejsze i najbardziej żałosne, co czytałem na portalu ze śmiesznymi obrazkami od bardzo dawna.

Jak na dłoni widać poziom. Wychodzi dosłownie wszystko. Gigantyczne kompleksy, typowe skrajne polactwo, nienawiść i zawiść, chęć #!$%@? innym, zrzucanie winy za własne niepowodzenia na innych, a wszystko to podlane solidnym fanatyzmem politycznym.

Wy, światłe i świadome wykopki, którzy tak często wyśmiewacie januszostwo wśród Polaków, sami jesteście dokładnie takimi samymi januszami nosaczami. Ileż to razy czytałem heheszki, że janusz mówił że hurr durr klikalnie w komputer to nie praca, że poszedł by jeden z drugim robić na magazyn albo rowy kopać, to by zobaczył. Wy, którzy tłumaczycie swoim rodzicom i rodzinie, dlaczego Wasza praca jest ważna, mimo że wygląda inaczej niż ich praca i jest na innych zasadach. Wy, którzy wyśmiewacie komunistyczne podejście, że każdy ma #!$%@?ć w fabryce po równo.

WY! robicie teraz dokładnie to samo, stosując logikę "nie znam się, to się wypowiem". Bez świadomości realiów zawodu.... ale nie, przecież Wy najlepiej wiecie kto jak i ile powinien pracować. Żal dupę ściska jak się czyta te bzdety, te genialne rady nieprzystające do rzeczywistości.

Dowody anegdotyczne? Proszę bardzo. Nagle każdy jest geniuszem, którego kreatywność zniszczyli źli nauczyciele. Każdy miał traumatyczne dzieciństwo przez szkołę i każdy wie, że się NIE NALEŻY!

Bo inni zarabiajo mniej!
Bo mało pracujo!
Lenie, niech robio więcej!
Nic nie trzeba umieć, żeby tak pracować!
Haha a co to za odpowiedzialnosć?
Hałas im przeszkadza, hehehehehehehe
Nie radzo sobie z dziećmi
A gdzie powołanie
Jeszcze mniej powinni mieć!
Debile!

Nosaczowe teksty w całej rozciągłości, te same teksty z których normalnie szydzicie, kiedy to do Was są kierowane.

I jeszcze ta komunistyczna mentalność, żeby każdemu wszystko zrównać. Ja ryję 8 godzin, niech każdy tak ma! Równe warunki, równe godziny, równe piniendze!

Aaa no i na koniec tony stereotypów, przekłamań, manipulacji i bzdur. Zakłamywanie rzeczywistości, bo teraz się okazuje, że jednak bardzo dużo zarabiają, nawet 10 tys.! A prezenty jakie dostają! Wycieczki zagraniczne! Telewizory! #!$%@?...

Kraj, w którym nigdy nie będzie lepiej, dokąd panuje taka zaraza nienawiści i zawiści.
Naprawdę wolałbym myśleć, że to tylko polityczne zacietrzewienie, ale niestety. Ten strajk po prostu obnażył prawdziwe nosaczowe oblicze.
jamtojest - Wpisy pod #strajknauczycieli to najsmutniejsze i najbardziej żałosne, co ...

źródło: comment_sgIZ2xbE82SOzRNT1wBiIBpxxVJvrffQ.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Aedemkun:

Ja na przykład nie chcę żeby mój ojciec przedsiębiorca płacił jeszcze wyższe podatki. Chodzę do prywatnej szkoły i w dupie mam nauczycieli ze szkół publicznych.

dzieś to mam na co ma pieniądze. Jestem za prywatyzacją służby zdrowia, edukacji oraz ograniczaniu biurokracji do zbędnego minimum. Niestety w Polsce wszystkie duże partie są za socjalizmem xD


Widzisz, twojego ojca i mojego ojca stać było na to, żeby nas posłać do dobrych
  • Odpowiedz
@jamtojest: Panie, popiszmy o racjonalnym myśleniu.
Nauczyciele to budżetówka, więc dostają pensję ze skarbu państwa.
Jeżeli rząd ugiąłby się i dał 1000zł netto podwyżki nauczycielom to następni w kolejce ustawiliby się policjanci, żołnierze, lekarze, pielęgniarki, rolnicy, urzędnicy, górnicy, strażacy i wielu innych. Skąd na to wziąć pieniążki??? Wincyj podatków???? Najlepiej sprywatyzować szkolnictwo???
Do tego dochodzi aspekt taki, że każdy przecież przechodził przez okres szkolnictwa jako uczeń i wie jakie jest podejście nauczycieli do swojej pracy. Jak rozdzielić nauczycieli na tych, którzy powinni dostać podwyżki a którzy nie?
Przecież danie podwyżki wszystkim, nawet stereotypowym wu-efistom którzy rzucają piłkę i mówią grajcie sobie, przy czym robią jakieś sprawdziany typu bieganie na czas kilka razy do roku, żeby wystawić jakieś oceny.
Do tego przecież jest wielu, którzy albo czytają podręcznik na swoich zajęciach i każą uczniom go przepisywać. Takich nauczycieli jest co najmniej
  • Odpowiedz
@jamtojest: no i nienawisc do nauczycieli bo to przeciez przez nich nie poszli na wymarzone studia/technikum/gimnazjum bo przeciez to nie jest wina ucznia ze sie nie nauczyl. To przez nauczycieli przeciez sa #!$%@?...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jamtojest: dałbym dwa plusy jakbym mógł - wykopki śmieją się ze starego pokolenia a są sami wasatymi januszami tyle że +20 - jeszcze kilkanaście lat i będą i d e n t y c z n i jak ci o których teraz robią memy xD
  • Odpowiedz
Bo inni zarabiajo mniej!


@jamtojest: to akurat zabawne. Widziałem na FB komentarze nauczycieli w stylu: Pan to był prezesem i nie wie jak to jest zarabiać tak mało!!!! NIE ODZYWAJ SIĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@jamtojest: Ładnie to sobie tłumaczysz pod swoje ideologie hehe. Rzeczywiście to gigantyczny kompleks, że ktoś nie chce dawać podwyżki ZA SWOJE PIENIĄDZE, komuś kto na to nie zasługuje.
  • Odpowiedz
@jamtojest: No po to jest tak, że jak wspomniesz komuś o zarobkach jakie ma nauczyciel to jest kwik że to poniżej godności, w mieście nie da się za tyle przeżyć i to wegetacja a nie życie. Do momentu w którym napiszesz że chodzi o nauczycieli. Wtedy jest kwik że to jest 3 razy za dużo i należą się ogólnopolskie obniżki do poziomu złotówki za godzinę.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Uważam, że konieczna jest reforma dotycząca zarobków nauczycieli, która by polegała na uwolnieniu płac. Najlepsi nauczyciele powinni zarabiać dobre pieniądze. Tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy nagle mieliby dostać podwyżkę aż o 1000 złotych. Dlaczego nauczyciele tak bardzo boją się być oceniani za swoją pracę, że nie chcą nawet zastosować żadnego kryterium? Dlaczego nie chcą zaproponować przykładowo, aby nauczyciele ze szkół, w których matury zostały najlepiej zdane w skali
  • Odpowiedz
@jamtojest:

Ani tamci nauczyciele nie pracują efektywnie tak dużo, ani nasi tak mało. Wynika to z faktu, że w większości tamtych systemów nauczyciel wszelkie swoje obowiązki załatwia w godzinach pracy, gdzie ma na to czas i miejsce.


Mamy najwięcej nauczycieli w stosunku do liczby uczniów w Europie. Jeśli do wykonania tej samej pracy zatrudnia się więcej pracowników to mamy wręcz z definicji do czynienia z mniejszą
  • Odpowiedz
Najzabawniejszy argument to ten o wuefistach XD dla dzieci wf to często jedyna forma aktywności fizycznej. Skala otyłości wśród polakow i tak jest przerażająca, a będzie jeszcze gorzej, dlatego ważne żeby minimum ruchu zapewnic im od najmłodszych lat
  • Odpowiedz
  • 1
@stdmat: Myślałem że z kimś rozsądnym rozmawiam, ale argument z odejmowaniem przerw mnie zniszczył :D Tak, nauczyciele podczas przerw mają wolne. Co więcej, sumują sobie ten czas i srrru, na dwie godziny dziennie teleportują się do domu.

Najwięcej nauczycieli mamy, mając jednocześnie w większości szkół ponad 30 osobowe klasy - to też mi się podoba. To taki ciekawy sposób używania statystyki, który udowadnia że jak idziesz z psem na spacer,
  • Odpowiedz
@jamtojest:

Myślałem że z kimś rozsądnym rozmawiam, ale argument z odejmowaniem przerw mnie zniszczył :D Tak, nauczyciele podczas przerw mają wolne. Co więcej, sumują sobie ten czas i srrru, na dwie godziny dziennie teleportują się do domu.


Toż to doliczyłem te przerwy a nie odjąłem! Zresztą nawet jeśli bym je odjął to przecież ty dokładnie to samo zrobiłeś wobec pracowników biurowych. Tak, pracownicy biurowi podczas przerw mają wolne. Co więcej, sumują sobie ten czas i srrru, na dwie godziny dziennie teleportują się do
  • Odpowiedz