Wpis z mikrobloga

@enron Swoją drogą to ciekawe, że LEGO utrzymalo zainteresowanie kolejnych pokoleń.
Jakos nie widze by dzieci nadal graly w kapsle, w gume, w masterminda, bawily sie Matchboxami czy zołnierzykami miniaturkami... :)
  • Odpowiedz
Pamiętam że układanie zabawek w linii jest jedną z oznak autyzmu.


@menmikimen: tak, pewnie układanie książek na półce też za to uznasz? xD

Bitwa się szykuje a ten mi tu o autyźmie...
  • Odpowiedz
@enron LEGO i Minecraft? Robisz to dobrze :)


@Frenzel: no akurat jeśli chodzi o Lego Minecraft to uważam te zestawy za mocno przegięte cenowo, brzydkie i generalnie bardzo nie lubię gdy mnie chłopaki o nie męczą - zdecydowanie wolę inne serie. A sam minecraft - IMHO spoko sprawa, głównie korzystają z tego w trybie budowy więc coraz sprawniej wiedzą co, jak, czym, dlaczego itp. Może kiedyś będą coś ciekawszego
  • Odpowiedz
@enron: Teraz to on się zajebiście nudzi, możesz go spokojnie wołać. Gorzej jakby się tym bawił na dworze, pewnie byłby teraz w połowie bombardowania napalmem jakiejś wioski XD

Przypomniało mi się, jak kiedyś się z kolegami bawiliśmy w takie kwazi-RPG fantazy w okresie rewolucji przemysłowej. Na ogrodzie ustawiliśmy z kumplami jakieś kominy fabryk z rur kanalizacyjnych i paliliśmy pod spodem wszystkim czym się dało, żeby zrobić klimat XIX-wiecznej Łodzi ze
  • Odpowiedz
  • 0
@mecenas_z_piaseczna: ja miałem w połowie podstawówki świra na punkcie klejenia samolotów, cały pokój zawalony modelami... a pod koniec z kumplem zaczęliśmy się bawić w zamachy terrorystyczne (ʘʘ) Miałem piękny, wielki model B727... a z wycieczki na poligon kilka ślepaków do kałacha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po próbie z 727 znaleźliśmy tylko fragment ogona, reszta chyba na orbitę poleciała xD
  • Odpowiedz
@enron: nie lubiłem tego, zawsze jak rodzice zmieniali coś na nowe to się buntowałem i nie chciałem, właśnie przez to że potem zawsze jakieś zakazy były :(
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: nie lubiłem tego, zawsze jak rodzice zmieniali coś na nowe to się buntowałem i nie chciałem, właśnie przez to że potem zawsze jakieś zakazy były :(


@wankiel: jakoś ich przekupię, chyba tablicę suchościeralną/magnetyczną kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz