Wpis z mikrobloga

@grzesiu30790: obojętnie, gen 1-2, od 2010-2019. Wypisz swoje doświadczenia z modelem, rocznikiem :p napisz co jest słabe, a co ok

Myślę, że szukam z naciskiem na gen. I, ale o II tez poczytam
  • Odpowiedz
Jezelli mowa o poprzedniej generacji - Generalnie ople maja różne opinie. Znam przypadek Insigni gdzie na gwarancji ASO sobie nie radzi z ciągłymi błędami na desce rozdzielczej. W dieslach pamietam ze trzeba wymienic uszczelkę smoka pompy oleju jeżeli nie chcesz zatrzeć silnika. Wada występuje na pewno w przedlifcie. Jeździłem raz miesięczna insignia - generalnie jechało się dobrze. Dla mnie nudny środek. Ważne pytanie ktory rocznik Cię interesujevibjaki silnik.
  • Odpowiedz
@bzam mam 2015 rok z silnikiem a20dth( końcówka produkcji tego silnika, zanim wszedł b20dth z adblue) kilka miesięcy temu przekroczyłem magiczne 100k przebiegu, do tej pory żadnych awarii. Podczas ostatniej wizyty w ASO mechanicy zauważyli lekkie pocenie się wymiennika ciepła, wyczyścili i uznali żeby czekać jak się to będzie rozwijało. Jak masz jakieś pytania to pisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzam: Mam okazję jeździć z 2010r 2.0 diesel. Ciężki samochód chociaż te ponad 160 koni w miare jedzie. Dość często się psuje i ma strasznie skrzypiaca deskę rozdzielcza. Sam bym nie kupił takiego samochodu, wolałbym np Mondeo
  • Odpowiedz
@bzam 2.0cdti 163km rocznik 2014 kombi w wersji Executive w automacie uwielbiam to auto, nigdy nie zawiódł, prowadzi sie cudownie i wygodnie. Jak w każdym aucie najwazniejsze jest utzrymanie auta i odrobina szczesnia.
  • Odpowiedz
@bzam: Od 1.5 miesiąca jeżdżę nową insignią 1.6 200KM - autko super wygodne i całkiem zrwyne, a do tego mega dobrze się prezentuję z zewnątrz. Zrobiłem nim już 2k kilometrów i jedyne co mnie trochę męczy to rozmiar auta, bo to bydle ma prawie 5 metrów...idealne do stania w korkach, ale jak masz czekające na Ciebie cieplutie miejsce parkingowe, bo jak przychdzi takiego szukać to łoo Panie :) Generalnie to bardzo
  • Odpowiedz