Wpis z mikrobloga

@krystian9705: IS-3 póki nie odblokujesz ostatniego ammo z dopiskiem -D masz dokładnie to samo działo co ISy-2 xD więc powodzenia :p T-54 jest bardzo uniwersalny, ale też wymaga odblokowania amunicji bo kaplica na 7.7. Najbardziej denerwuje mnie w nim że 1cm górki nie pozwala strzelić już w cokolwiek co jest niżej, a do tego te losowe strzały które odbijają się od jarzma w dół i cie wysadzają (°
@Crosshairs: trochę jak zguba powiedział, tylko, że is-3 jest na 7.3 a t-54 na 7.7. Ja dlatego na granie t-54 czekałem aż zbadam IS-4 choć też jest bezużyteczny przeciwko heat-fs i innym cudom, które mają leopardy na tym samym br. Zastanawiam się czy nie lepiej od razu iść do 8.0 po bmp-2 i obiekt 906 który mam od dawna zbadany bo miał niższy br ongiś
@krystian9705: A ja uwielbiam ten czołg moja pierwsza nim bitwa to było totalne wymiecenie. Dobra passa trwa do teraz, bo zbieram też na IS-3 . Zostało do zebrania 25 tys. tak więc gram talią T-54, T-44-100 i IS-2m. Jeśli mi padnie T-54, to T-44-100 muszę grć jak czołgiem lekkim, ale jak i on mi padnie, to zostaje mi tylko IS-2, którym muszę grać jak ninją. Na szczęście prawie zawsze T-54 mi