Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie, czy ktoś spotkał się z opóźnieniem #sinotrans 0045** na etapie CN->FR? Zamówiłem sobie jedną rzecz 29 marca na #aliexpress za kilkanaście dolarów, ale ostatni status #tracking zatrzymał się "Przekazanie do linii lotniczych [ASS]" i stoi. Paczka zamówiona również sinotransem 0045** 31 marca już zeskanowana w Komornikach, SMS był. To normalne, czekać, czy zaginęła? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wołam ekspertów od zakupów od majfriendów: @AliPaczka, @Andczej @JanuszowyAndrzej
RzuwBuotny - Mireczki mam pytanie, czy ktoś spotkał się z opóźnieniem #sinotrans 0045...

źródło: comment_qDnzrtF0eFhs1fQpUd4Eg5FTlxplCVGO.jpg

Pobierz
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lord_Jim: wiem, tylko druga zamówiona 31 i zarazem większa szybciej się ogarnęła niż ta mniejsza i wcześniej zamówiona. Pierwszy raz mam taką sytuację. Miałem opóźnienie na trasie FR -> PL, ale nie takie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frank-n-stein: W takim razie jestem troszkę spokojniejszy, ale tylko troszkę, bo tak to ogólnie jestem #!$%@?, bo marne szanse żeby przed świętami doszło chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby się coś zmieniło u Ciebie mireczku to wołaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@magdahard: To pewnie te nasze paczuszki już się z sobą zaprzyjaźniły i z nudów grają w pokera... Dodam tylko skromnie, że moja paczuszka zawiera pierdół za 60 dolarów, zatem - pisząc najdelikatniej - jestem troszkę sfrustrowany... ( ͠° °) Daj znać, gdy coś się u Ciebie ruszy.