Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie, czy ktoś spotkał się z opóźnieniem #sinotrans 0045** na etapie CN->FR? Zamówiłem sobie jedną rzecz 29 marca na #aliexpress za kilkanaście dolarów, ale ostatni status #tracking zatrzymał się "Przekazanie do linii lotniczych [ASS]" i stoi. Paczka zamówiona również sinotransem 0045** 31 marca już zeskanowana w Komornikach, SMS był. To normalne, czekać, czy zaginęła? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wołam ekspertów od zakupów od majfriendów: @AliPaczka, @Andczej @JanuszowyAndrzej
RzuwBuotny - Mireczki mam pytanie, czy ktoś spotkał się z opóźnieniem #sinotrans 0045...

źródło: comment_qDnzrtF0eFhs1fQpUd4Eg5FTlxplCVGO.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Czas otworzyc drzwi na oścież i psiknąć odświeżaczem powietrza. Zastanawiam się jak długo trzeba się nie myć, żeby az tak śmierdzieć gdy są niskie temperatury powietrza. Pozdrawiam z lombardu :D
  • Odpowiedz
@frank-n-stein
@magdahard opóźnienie u nas nie powinno przekraczać 1h w apce i na stronie mobilnej, i 2h na wersji dekstopowej. Jeśli pojawiają się gdzieś większe to proszę dajcie od razu znać. I od razu proszę o informację gdzie opóźnienie wystąpiło (apka, mobilna,desktop)
  • Odpowiedz
@AliPaczka, @magdahard: Pół godziny temu na apce mobilnej pojawił się właściwy status. Różnica w stosunku do parcelsapp wyniosła ok 3 godzin. Sprawa dotyczy zarówno apki mobilej jak i strony www - tu mam zresztą cały czas stary status, bo nie minęły jeszcze godziny od poprzedniego sprawdzania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny jest w Komornikach, Liege to nazwa linii przewoźnika. W ciągu kilku dni pojawi się jako nadana w Polsce i wtedy dostaniesz i smsa i numer będzie widoczny też na stronie poczty (oczywiście u nas też będzie dalszy tracking)
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: mam to samo... i to tylko na tej jednej nieszczęsnej sukience za 12zł. nota bene, druga paczka z innej daty (pozniejszej oczywiscie), która była macana i sprawdzana razem z tą pierwszą i transportowana, ma normalne statusy i została własnie nadana w Gdańsku...
  • Odpowiedz
@AliPaczka: a czemu na paczce wysłanej wczoraj z Szenzen widzę status, że dotarła do Polszy? i to tylko Wy taki status pokazujecie. A powinna pomykać do Paryża. Nawet Sinoair twierdzi, że paczka jeszcze leci.
  • Odpowiedz
była macana i sprawdzana razem z tą pierwszą i transportowana, ma normalne statusy i została własnie nadana w Gdańsku...


@magdahard: mogła trafić do innej sortowni, też się pewnie wkrótce pojawi.

a czemu na paczce wysłanej wczoraj z Szenzen widzę status, że dotarła do Polszy? i to tylko Wy taki status pokazujecie. A powinna pomykać do Paryża. Nawet Sinoair twierdzi, że paczka jeszcze leci.

podeślij numer przesyłki na priv, zobaczymy o
  • Odpowiedz