Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie, czy ktoś spotkał się z opóźnieniem #sinotrans 0045** na etapie CN->FR? Zamówiłem sobie jedną rzecz 29 marca na #aliexpress za kilkanaście dolarów, ale ostatni status #tracking zatrzymał się "Przekazanie do linii lotniczych [ASS]" i stoi. Paczka zamówiona również sinotransem 0045** 31 marca już zeskanowana w Komornikach, SMS był. To normalne, czekać, czy zaginęła? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wołam ekspertów od zakupów od majfriendów: @AliPaczka, @Andczej @JanuszowyAndrzej
RzuwBuotny - Mireczki mam pytanie, czy ktoś spotkał się z opóźnieniem #sinotrans 0045...

źródło: comment_qDnzrtF0eFhs1fQpUd4Eg5FTlxplCVGO.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: @RzuwBuotny: Wszystko od tego, gdzie została nadana paczka. Jeśli bezpośrednio w WER, to z reguły od razu rusza w drogę do Waszego macierzystego WERu i jeśli dotrze do rana, to od razu jest nadawana (w moim przypadku, gdy nadadzą ją w Komornikach - to jedzie do WER Lisi Ogon dwie i pół godziny, a po dotarciu jest od razu przygotowywana do doręczenia). Gorzej, gdy miejscem nadania jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frank-n-stein: nadana w PP Komorniki PP204 no i mój WER to właśnie Komorniki. Później już są same UP, to jak Panie: "bydzie jutro czy nie bydzie?" Bo nie wiem czy zrobić sobie wcześniej wolne i zahaczyć o pocztę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie to wygląda tak, że kurier Poczteksu rusza prosto z WER Lisi Ogon. Żadnych Urzędów Pocztowych po drodze. Na Twoim miejscu pilnie bym sprawdzał statusy na Alipaczce (na swoim miejscu zresztą też tak robię). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frank-n-stein: No jeżeli dziś, chociażby wieczorem, pojawi się status "Komorniki: Wysłanie przesyłki", to pewnie, że jutro sobie pójdę na swoją pocztę odebrać, żeby nie czekać do wtorku czy tam środy. Najczarniejszy scenariusz to właśnie albo następny tydzień, albo kobitka z poczty nie będzie chciała się ruszyć po moją paczkę i mi wydać. Nie wiem co gorsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Status brzmi "przygotowanie do doręczenia", a potem "wydano doręczycielowi". Kurier do Ciebie nie dzwoni? Mój nie dość, że zawsze to robi, to nawet już się zaprzyjaźniliśmy i pisze sms, o której będzie. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frank-n-stein: No niestety, u mnie to robi listonosz, a nie kurier xD ale nie powiem, dobry z niego chłop. Ostatnio był pusty dom, to nierejestrowana dużą przesyłkę zostawił bez awiza. Szanuje typa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frank-n-stein: Dzięki. Jak przesyłka przyjdzie, to się okaże, czy warto było się denerwować :D Teraz jesteśmy mądrzejsi na przyszłość, że to po prostu taki wyjątek od reguły :) Przyzwyczaiłem się, że zawsze to trochę szybciej szło, a tu masz. @magdahard ksz ksz a u Ciebie jak tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz