Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hotpizza: Brawo, trzymam kciuki :)
Ja czasami zobaczę coś ładnego w sklepie, ale nie kupuję od razu, a potem, jak myślę o tym na chłodno, to dochodzę do wniosku, że wcale nie potrzebuję / mam coś podobnego, wciąż sprawnego / za drogie etc.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dekonfitura: dzięki. Ja właśnie miałam tak, że kupiłam coś, a w domu było - cholera, ładne to, ale nie mam gdzie/do czego nosić. I tak sporo się nazbierało. A teraz się zmuszam, żeby to nosić w jakiś dziwnych, eksperymentalnych połączeniach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dekonfitura: też tak myślę. Dlatego teraz postanowiłam, że każdy ciuch muszę na siebie założyć i dowiedzieć się, dlaczego w nim nie chodziłam. Już 3 dziurawe, zniszczone poszły do śmieci, a 1 do wora, który pójdzie dla jakiejś fundacji. Zawsze zanosiłam do najbliższego kościoła, gdzie rozdawali wśród najuboższych parafian, bezdomnych, a teraz muszę poszukać sobie czegoś nowego, bo zrezygnowali...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hotpizza: Fundacja Eco Textil ma kontenery w niektórych miastach - odzież zbierają na poczet kupna sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami.
Najwięcej jest chyba kontenerów PCK, w Ośrodkach Pomocy Społecznej można zwykle oddać odzież, albo w domach dziecka.
Fajnie że o tym myślisz :)
  • Odpowiedz