Wpis z mikrobloga

Apel do społeczeństwa: Szanujcie super samochody!
Będąc na różnego rodzaju premierach, targach, zlotach czy nawet na ulicy wśród super samochodów można zaobserwować pewne masowo występujące zjawisko - ludziom odpierd**a. To co niektórzy są w stanie zrobić dla wstawienia na Facebooka czy Instagrama zdjęcia z podpisem "moja nowa bryka" lub "taki właśnie sobie kupiłem" przechodzi ludzkie pojęcie. Ja rozumiem, że w otoczeniu samochodów za kilka milionów złotych można trochę stracić głowę, bo towarzyszą temu specjalne emocje. Sam kilka razy miałem tak, że na widok jakiegoś samochodu miałem ciarki na całym ciele, ale nigdy nie posunąłem się do tak desperackich kroków jak nasza kochana społeczność

Foto. No to siup - Sebastian Rudnicki

#motoryzacja #samochody #swiat #europa #polska #technologia #rozrywka #ciekawostki #zainteresowania #carboners #lamborghini
Karolekqqqq - Apel do społeczeństwa: Szanujcie super samochody!
Będąc na różnego rod...

źródło: comment_4ARE1OPEc5DmRbK96aBmP9fDoWeMuJpM.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
widać mały #!$%@?, że niczego sam się w życiu jeszcze nie dorobiłeś, to i wartości pieniądza nie znasz. Jakby ci przyszło zapłacić za lakierowanie tego zderzaka to miałbyś dużo czasu na przemyślenia #!$%@?ąc na trzy zmiany. Może przy okazji byś stwierdził że nie swoich rzeczy nie dotykasz..


@let_it_be: zarobiłem w życiu już tyle, że wiem co jest śmieciem a co dobrem, biedaki podniecają się świecidełkami i dodają do tego jeszcze
  • Odpowiedz
nie stać cię to dorabiasz ideologię, nie szanuję.


@Dusha: wy dorabiacie ideologie do rzeczy i wmawiasz mi że to ja dorabiam. Podnosicie swój status rzeczami - ale tylko w swoich kaprawych oczach i wam podobnym biedakom.
  • Odpowiedz
podnoszenie statusu, a docenienie pięknego przedmiotu tylko tobie się mylą.


@Dusha: piękno pięknem, ale przesadne dbanie o przedmioty, przejmowanie się stanem tych rzeczy jest chorobą. Zazdrość też jest chorobą. Pedantyzm jest chorobą. itd.
  • Odpowiedz
@Dusha: nie porównuj rzeczy martwych, wytworzonych przez człowieka do natury. Jesteśmy biednym narodem i mamy za poważne podejście do rzeczy, którym nadajemy statusy i przez które się oceniamy nawzajem. Współzawodniczymy o to - kto ma fajniejsze rzeczy, bogatsze domy i dla niektórych staje się to celem i wyznacznikiem jakości życia. Rzecz to rzecz.
  • Odpowiedz
@Karolekqqqq te lambo miało przesrane, co minutę jakiś gowniak kładł się na masce(kładł jak na wyro, nie usiadł!) Do tego seby opierające się a wręcz wyginające karbonowy spoiler. Szkoda strzepic ryja, zero poszanowania dla tak pięknego auta. Wieśniaki pieprzone, tylko człowiek się #!$%@?ł jak przechodził koło niego i widział te dzicz z bombelkami #!$%@?ącymi się na masce takiego samochodu. Moja fotka tego samochodu:p
Mercizejestestu - @Karolekqqqq te lambo miało przesrane, co minutę jakiś gowniak kład...

źródło: comment_mT41w5LzRjCN13aUGAzTP5IWEaou84Gl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz