Wpis z mikrobloga

@Drakii: Zresztą masz > Antyszczepionkowcy – potoczne określenie osób podważających sens i skuteczność szczepień w krajach, gdzie istnieje obowiązek szczepień, opowiadających się za jego ograniczeniem lub zniesieniem. W kontrowersji szczepionkowej opowiadają się po stronie głoszącej, że szczepionki są szkodliwe dla zdrowia[1].
Poprawili na wiki żeby mniej rozumni też mogli coś z tego pojąć xD
@piotr414: Jeżeli w Holandii można kupić trawkę to oznacza że większość społeczeństwa popiera brak zakazu sprzedaży marihuany. Jeżeli w USA i UK nie ma przymusu szczepień to znaczy że większość społeczeństwa popiera dobrowolność szczepień.
@Drakii: jeżeli ktoś nie popiera przymusu szczepień to znaczy, ze chce jego zniesienia czyli jest antyszczepionkowcem bo tak się to potocznie nazywa (°°
@Drakii: Ale ty masz tendencyjne i głupie myślenie boże święty. Jestem pewien, że identyfikujesz się z prawicą i to pewnie skrajną xD
Nawet nie chce mi się tego tobie tłumaczyć bo nie zrozumiesz xD
@Drakii: no sorry kumplu z gówna bata nie ukręcisz i z ciebie intelektualisty też niestety nie będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) spojrzałem na wpisy i się nie myliłem z tą prawicą xD chyba w totka zagram dzisiaj