Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie pukała do mnie kobietka z Urzędu Regulacji, że chce rozmawiać z właścicielem, na które przychodzą rachunki z PGE o tym, że będzie jakaś regulacja taryf. I tłumaczy mi, że musiałem dostać jakąś książeczkę i na fakturach była informacja o tym, nawet mi kopię pokazała. Sprawdziłem u siebie, nic takiego nie ma. Ma znów przyjść jutro.
Sądzicie, że podpucha czy legitnie coś chcą wiedzieć? U kogoś też może już byli?
#lublin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawdziłem u siebie, nic takiego nie ma. Ma znów przyjść jutro.

Sądzicie, że podpucha czy legitnie coś chcą wiedzieć? U kogoś też może już byli?


@Nokimochishii: Wywalić na zbity pysk. To scam. Proponowałbym zadzwonić do PGE i zapytać jesli masz wątpliwości.

Chcą czegoś - niech ślą listy polecone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nokimochishii: to chodzą z fimy forum co jest na Narutowicza koło victori byłem kiedyś u nich na rozmowie o pracę , pracują dla jakieś dziwnej firmy która ma podobne 3 elektrownie w Polsce i jedna atomowa w Holandii , wałek od razu mów do widzenia . @LubieSzaszylkiZLublina: @spidero:
  • Odpowiedz
@motaboy: @LubieSzaszylkiZLublina: Już jej powiedziałem, że czegoś takiego nie dostałem i że jakoś nie wierzę, wszystko przez Internet załatwiam, więc bym coś wiedział, a jak PGE coś chce to faktycznie list polecony wysyła. Identyfikator pokazała, no wydaje się legitny, ale i tak sobie poszła, bo nie miała z kim gadać. Teraz od sąsiada do sąsiada chodzi z informacją, że nie odesłali informacji do PGE o obniżeniu taryfy i
  • Odpowiedz
@Nokimochishii: Namawiają ludzi na pokazanie danych, za jakiś czas się pojawia zwykle z "lepszą ofertą" z gotową umową, żerują głównie na starszych ludziach, którzy podpisują takie rzeczy bez pytania i musza potem płacić dwa razy za "prąd", z czego płacą normalnie do PGE, a drugi rachunek #!$%@? wie gdzie.
  • Odpowiedz