Wpis z mikrobloga

Mirki, prawdopodobnie padł mi dysk lub ram w PC, nie mam dostępu do innej platformy póki co niż MacOs, na PC przy starcie pokazuje BSOD z napisem PAGE FAULT IN NONPAGED AREA, źródło win32kbase.sys
No i mam pendrive z windowsem 10 i zrobiłem formata, podziałało przez kilkanaście minut, odpaliłem grę i znowu to samo, komp łapie loopa na ładowani windowsa i znowu bsod. Chcę zrobić na maku jakoś bootowalnego pena z memtestem tak żeby odpalić go w biosie, ale nie wiem jak. Ma ktoś pomysły? Jeżeli to dysk padnięty to jutro jadę kupić nowy, ale nie chcę w ciemno wymieniać, też nie mam opcji aby pożyczyć od kogoś.
#macos #windows #informatyka #kiciochpyta
SuchyArbuz - Mirki, prawdopodobnie padł mi dysk lub ram w PC, nie mam dostępu do inne...

źródło: comment_faa6x34gVymdc1h9SWumlR0arpzIVJ2N.jpg

Pobierz
  • 5
@Xennonek: o #!$%@? ale akcja xD, pojechałem rano po ssd do sklepu, zamontowałem poinstalowałem system, instaluje stery do grafiki i znowu wystrzelił bsod. Nie pasowało mi to że przy sterownikach od gpu znowu sie wysrał więc wyjąłem kartę, wpiąłem pod integre i działało, czyli dysk nie był winny. Zdjąłem wszystko z gpu, owinąłem kondesatory sreberkiem i #!$%@?łem do piekarnika na 200stopni 10minut, wyjąłem nasmarowałem i złożyłem i o dziwo działa xD
  • 0
@Xennonek nie podejrzewał bym karty, tym bardziej że po wpisaniu w google treści błędu pokazywało że powoduje go najczęściej ram lub dysk, no ale pierwszy raz wypiekane było i się udało xD czuje taka satysfakcje