Wpis z mikrobloga

@SarahC: GeForce NOW. :D Granie w chmurze. :D Grasz na zasadzie streamingu - gra się odpala na serwerach Nvidii i przez neta dostajesz po prostu obraz z tej gry. :D Dzięki temu można nawet na słabym kompie grać na ultra w najnowsze gry, bo tak naprawdę gra się na wykokszonym kompie Nvidii (tam siedzi karta P40, która normalnie kosztuje ponad 30k złociszy). xD

Właśnie to testuję, to jest piękne. xD
@SarahC: Teraz trwa zamknięta beta, ale można kluczyk kupić za 30-40 zł. :D Jak się beta skończy, to będzie płatna usługa, ale nie wiadomo jaka będzie cena. W 2017 oficjalnie było powiedziane 25 dolców za 20 godzin grania, to by było słabe. No ale teraz póki beta trwa to można się za grosze bawić. :D Gdyby to było na zasadzie abonamentu np. 10 dolców miesięcznie to bym był skłonny płacić, bo
@snieznykoczkodan: Jak jesteś w becie to ściągasz apkę, logujesz się i już. :D Wybierasz tam grę (nie wszystkie są obsługiwane, np. Shoguna 2 chciałem włączyć to nie można) i ciśniesz. :D

Wiesz co, pingi to mam czasem niższe niż jak gram normalnie. xD Opóźnienia praktycznie nie czuję, tylko coś mi myszka przeszkadza. Próbowałem dostroić DPI, ale wydaje mi się, że tam może być pies w akceleracji sprzętowej pogrzebany, tam może jakoś
@Hedage: Wiesz co, jednak mam problem. Kupiłem, utworzyłem konto na nvidia, redeem code, zainstalowałem i zalogowałem się tam na swoim koncie steama.

W apce GeforceNOW wybieram sobie grę, ZAGRAJ, przechodzi mi do tego pulpitu, gdzie loguje się na moim koncie steam, chwilę pomyśli i przechodzi do strony sklepu, gdzie daną grę mogę sobie kupić za PLN. Nie włącza się, nie ma też opcji Graj. W bibliotece widzę swoje gry. O co
@snieznykoczkodan: Możesz się pobawić w jakieś darmówki - Path of Exile, Fortnite, CS:GO (tez darmowe od niedawna), nie wiem co tam teraz jest na topie. Sporo z tych free to play jest całkiem wymagających i można sobie przetestować. :D Kumpel właśnie w Fortnite śmiga i mówi że genialnie się gra.
@snieznykoczkodan: Możesz też się pobawić trochę z ustawianiem DPI, ale mówię, to chyba od neta zależy (od tych opóźnień w przesyłaniu, więc nieważne jak szybki będzie net, to ten feeling raczej się wiele nie poprawi).

Odpaliłem sobie Dark Souls III na padzie i śmiga rewelacyjnie. :D