Wpis z mikrobloga

@maciej-borowicz: Największa zmiana u Hanysa to sposób, w jaki zaczął być pokazywany w zmontowanych odcinkach na TVN7. Po nominacjach doszedł do wniosku, że faktycznie jego zachowanie w kuchni może być odbierane jako zbyt autorytatywne, dlatego ustąpił nieco pola innym. W TV przedstawili to bardziej jako demonstracyjne zagranie na pokaz. Do tego puścili wczoraj negatywne wypowiedzi o Radku Justyny i Madzi z pokoju zwierzeń, a potem przedstawili wypowiedź Kasi, jakoby Radek chciał
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/tag/bbshoty/


@muwieszeptem: Nie ma mowy o rękoczynach w programie, mogłem tylko wyjść na zewnątrz i sobie pobluzgać ale faktycznie jest osobą specyficzną do której bardzo trudno dotrzeć. #!$%@?ło mnie wiele rzeczy ale nie mogłem za bardzo o tym powiedzieć, wybuchłem gdy zaśmiał mi się w twarz po moim oświadczeniu.
Oglądając sporadycznie co się tam dzieje widzę, że otworzył się bardziej niż kiedy byłem w programie niemniej też manipuluje swoim wizerunkiem i
  • Odpowiedz
@maciej-borowicz: Obecny tydzień szkolny bardzo fajny, dużo humoru, każdy ma szansę sprawdzić się w roli nauczyciela i wykazać swoje zdolności improwizacji, bo w scenariuszu lekcji od Wielkiego Brata jest tylko kilka zdań, a resztę muszą wykombinować.
Antybohaterem tego tygodnia jak dla mnie jest Kasia. Dotychczas starała się unikać konfliktów, była takim wolnym elektronem nie trzymającym się żadnej grupki. Kasia nie ma swojego zdania i faktycznie przyjmuje zdanie grupy, w której akurat
  • Odpowiedz
@the_red: Nie oglądam streamow na żywo, raczej czytam szoty i oglądam w tv o 20. Nie znam się to się wypowiem :D

Całkowicie pomijając homoseksualizm Łukasza, przecież ten człowiek kompletnie nie nadaje się do funkcjonowania w zdrowym społeczeństwie. Można być egoistom, bo to bywa zdrowe, ale no w jego wypadku wygląda to jak rozwydrzone 5letnie dziecko. Na każdym kroku próbuje pokazać jaki jest inny. Jego egoizm i egocentryzm coraz bardziej zaczyna
  • Odpowiedz
@Alasthor: no widzisz a mnie internet zjechał 10 dni temu, że jestem homofobem bo pokłóciłem się z gejem, teraz wszyscy widzicie wady tego aktora, który manipuluje grupą i swoimi najbliższymi psiapsiółkami. Wystarczyło chwilkę poczekać a dostaliście na dłoni egoizm, egocentrym, dwulewizm i #!$%@?...
  • Odpowiedz