Wpis z mikrobloga

@Insane_Mike: naprowadźcie mnie proszę bo nie wiem o jakie zmiany chodzi. Hanys ostatnio ponoć odpuścił szryfowanie i widzicie jaki jest efekt... Oglądałem dzisiaj aferę z #!$%@? jak to nie pasuje mu sprzątanie i rzekome kłamstwo z tym związane oraz jego teatralne beczenie w sypialni... Komentarza brak... Ręce opadły.
  • Odpowiedz
@maciej-borowicz: właśnie to pisanie o wielkiej zmianie jest na wyrost. Był zdystansowany do Igora bo powiedział że pewnie był piątą osobą która go nominowała ale już mu przeszło. Obiad odpuścił jeden wczoraj więc bez przesady że się wycofał. Obserwowac z ironią obserwował ale co się dziwić jak oni to mięso rozmrażali tak nieudolnie.. Chlebek wyrobił i upiekł a dziś częstował także największą przemianę widziała jak zwykle Kaśka i wmawiała innym. Źle
  • Odpowiedz
@maciej-borowicz: a jeśli chodzi o te inby Łukaszka to on od początku był tam #!$%@?ący, tego pociętego materiału w telewizji z Tobą i z nim się nie dało oglądać. A jeszcze potem jak cisnął na strimie za waszymi plecami to już w ogóle. Ja i tak gratuluję, że tyle wytrzymałeś, ale to pewnie nieczęsty komentarz jak widzę po pobieżnej lekturze wpisów różnych ameb.
  • Odpowiedz