Wpis z mikrobloga

@kamil-wasniewski: Hmmm. A ja myślałem że to usprawniony dolar, którego żaden bank ci nie zabierze, możesz go przesyłąć gdzie chcesz bez opłat w minutę, zamiast #!$%@?ć się z żałosnymi kontami bankowymi, księgowaniem i opłatami :D

Hmmm, ciekawe czemu teraz kilkanaście banków robi swoje kopie tethera? Czyżby przetarł szlaki i zrobił coś czego ludzie potrzebowali i chcieli używać? :D
Nie mów że ty też myślisz że to scam?


@cyberpunkbtc: czy scam? Może były robione wałki z Tetherem z powietrza ale nawet jeśli to dawno to na siebie zarobiło i powinni już mieć pełne pokrycie w prawdziwych dolcach. Niezależnie od uczciwości czy jej braku jest scentralizowanym gównem. Czy Tether upadnie lub doczeka się exit scamu? Wątpię. USDT ma zbyt wiele zalet by go zarzynać. To jest bardzo pożyteczne scentralizowane gówno. :)
czy scam? Może były robione wałki z Tetherem z powietrza ale nawet jeśli to dawno to na siebie zarobiło i powinni już mieć pełne pokrycie w prawdziwych dolcach. Niezależnie od uczciwości czy jej braku jest scentralizowanym gównem. Czy Tether upadnie lub doczeka się exit scamu? Wątpię. USDT ma zbyt wiele zalet by go zarzynać. To jest bardzo pożyteczne scentralizowane gówno. :)


@public_html: Czy ja mówię że nie jest scentralizowany? Mimo wszystko