Wpis z mikrobloga

Mirki jakie najbardziej cuchnące perfumy mieliście okazję poniuchać? Przypomniała mi się dzisiaj sytuacja gdy dostałem przesyłkę z iperfumy wraz z cudownym Bentleyem intense w której to była próbka damskich perfum Lagerfeld Femme Karl Lagerfeld. ten potworek mało nie sprawił że zwróciłem cala zawartość żołądka a ból głowy towarzyszył mi przez następna godzinę. Na moje nieszczęście malutka próbka się rozwaliła przy otwieraniu i #!$%@?ło na cały pokój. Jak to 'pachnie'? Jakby ktoś wymieszał mefedron z kwasem cytrynowym, jeden mocny niuch i masz wrażenie że wypali ci nozdrza. Okropna chemia nie wiem jaka kobieta chciała by czymś takim pachnieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#perfumy
  • 47
  • Odpowiedz
@mekekeke: Rien Intense Incense Etat Libre d'Orange. Niesamowita trwałość, niesamowita projekcja, no i jak dla mnie - niesamowity smród. Za mocne nuty animalne i mocno daje dworcowym moczem. Musiałem myć nadgarstek z 5 razy po teście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mekekeke: Mouscs Kublai Khan Serge'a Lutensa. Pot, piżmo, cięzko o coś bardziej animalnego. Niestety nie mam, ale miło wspominam testy. Smród na plus.
Na drugim miejscu - uwaga, bo to będzie zaskoczenie Fleur du Male La Cologne. Używam mega rzadko, jak nie ma w w pobliżu mojej kobiety. W sumie to jedyny śmierdziel, którego nie sprzedałem. Ratują go marne parametry, inaczej by mnie posądzono o prace na wysypisku.
Inne:
  • Odpowiedz
@dr_love: jak się ma fleur du male la Cologne do zwykłego fleur du male? Chciałbym tego kiedyś spróbować. Pamiętam kilka lat temu byłem z ciotką w drogerii i właśnie sprawdziłem jak pachnie ten cudak i strasznie mi śmierdział ale wtedy jeszcze nie interesowałem się tematem i jedynymi perfumami na stanie u mnie były Paco Rabanne Invictus wiosna/lato/jesień/zima xd jestem przekonany że teraz mógłby mi się bardzo spodobać bo gust mi się
  • Odpowiedz