Wpis z mikrobloga

Mirki jakie najbardziej cuchnące perfumy mieliście okazję poniuchać? Przypomniała mi się dzisiaj sytuacja gdy dostałem przesyłkę z iperfumy wraz z cudownym Bentleyem intense w której to była próbka damskich perfum Lagerfeld Femme Karl Lagerfeld. ten potworek mało nie sprawił że zwróciłem cala zawartość żołądka a ból głowy towarzyszył mi przez następna godzinę. Na moje nieszczęście malutka próbka się rozwaliła przy otwieraniu i #!$%@?ło na cały pokój. Jak to 'pachnie'? Jakby ktoś wymieszał mefedron z kwasem cytrynowym, jeden mocny niuch i masz wrażenie że wypali ci nozdrza. Okropna chemia nie wiem jaka kobieta chciała by czymś takim pachnieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#perfumy
  • 47
@mekekeke: Zoologist Bat, jebio po prostu gównem
Gucci Gulity Absolute- nie rozumiem jak można chcieć tak pachnieć xD
Oprócz tego perfumy oparte na takim "tłustym", ciężkim petitgrain, a także na brudnych nutach zwierzęcych, z wiodącym oudem, z wyczuwalną lukrecją
@mekekeke: Cologne jest przeciętne, bardziej cytrusowe i ma mocno fizjologiczny zapach. Mi i mojej dziewczynie wali moczem. FdM to kwiatowy killer, Cologne ma słabe parametry. Polecam natomiast sprawdzic
Custo Barcelona
Czemu w takim razie oszczędzasz custo skoro to zamiennik FdM? Trzymaj ta flache pod koniec miesiąca sie upomne bo są też inne wydatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile byś chciał za ml?