Wpis z mikrobloga

@Thachi: Nie, śmieszkuje z twojego argumentu XD Owszem, dyksryminacja mężczyzn istnieje, jest problemem i należy z tym walczyć, ale nie poprzez takie #!$%@?, bo nikt nie będzie brał tego na poważnie. To są dwie osobne kwestie. Przecież feministki nie twierdzą, że tylko kobiety są dyskryminowane.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Pochodzenie ze środowisk zagrożonych wykluczeniem (kryterium dochodowości). Średni miesięczny dochód netto na osobę w rodzinie za okres od 01.12.2015 do 29.02.2016:

do 1000 PLN - 15 pkt

@niepanimaju: Czyli 90letnia babcia na emeryturze miałaby ogromne fory, żeby pojechać na erasmusa. :)

A nawet jak ktoś dociągnie do niej punktacją - "w przypadku takiej samej ilości punktów wybiorą kobietę".( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Nie chcę być adwokatem diabła bo też nie popieram takiego wstrętnego szowinizmu jak w przytoczonym przez ciebie regulaminie, ale też warto dodać, że uzyskanie identycznej ilości punktów co druga osoba jest prawie niemożliwe.
  • Odpowiedz
Nie chcę być adwokatem diabła bo też nie popieram takiego wstrętnego szowinizmu jak w przytoczonym przez ciebie regulaminie, ale też warto dodać, że uzyskanie identycznej ilości punktów co druga osoba jest prawie niemożliwe.


@Wergiliusz: Gdyby tak było, to taki dyskryminujący zapis nie byłby im potrzebny.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Parodia łesternu, kurła. Ja na #studbaza mam praktyki pilotażowe (sypio hajsem, naprawdę polecam) i w regulaminie jest zapisane, iż w programie nie może wziąć udziału więcej niż 70% osobników jednej płci. I w #!$%@? mamy to, że masz wyższą średnią od niej/niego. "Zapobiegamy dyskryminacji płciowej dyskryminując płciowo". #!$%@?.
Kolejny przykład, te same praktyki. Wchodzę na pewniaka aby wybrać zakład, bo przez 2 lata studiów uzbierałem drugą najwyższą
  • Odpowiedz